ua en ru

Люди зійшли з розуму: в Дніпрі нелюд викинув на смітник кошенят

Люди зійшли з розуму: в Дніпрі нелюд викинув на смітник кошенят Колаж РБК-Україна

Кошенят просто залишили вмирати біля сміттєвих баків

У Дніпрі волонтери виявили на звалищі п'ятьох кошенят, яких нелюд залишив помирати в поліетиленовому пакеті. Про це написала зооволонтер Ірина Терещенко на сторінці притулку "Ковчег" в соціальній мережі Facebook.

Терещенко повідомила, що новонароджених кошенят виявили на вулиці Перемоги, біля лікарні №15 завдяки небайдужому чоловікові на ім'я Олександр. Він подзвонив на гарячу лінію притулку близько п'яти годин вечора і повідомив, що біля сміттєвих баків залишили малюків у зав'язаному пакеті.

Кошенят оглянули ветеринари і розповіли, що їм буквально пару днів від народження. Зараз їх розмістили у притулку і за ними доглядають волонтери. Працівники притулку звернулися до місцевих жителів з проханням про допомогу, так як новонародженим потрібен замінник молока, пелюшки і препарати. Також вони написали, що для малюків могла б підійти кішка, що годує.

Люди зійшли з розуму: в Дніпрі нелюд викинув на смітник кошенят

Скріншот поста (facebook.com)

У коментарях користувачі обурені тим, що новонароджених кошенят просто залишили вмирати в зав'язаному пакеті. Вони зазначили, що якщо заводчики кішки не хотіли потомства, то потрібно було зробити стерилізацію, щоб потім живих кошенят не викидати на смітник.

Кошенят кинули помирати (facebook.com/Ириша Терешенко)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Києві нелюди жорстоко побили кота.

А також розповідали про те, що у Дніпрі нелюди відрізали коту лапи.