ua en ru

"Молився Господу": з полону повернувся боєць, якого не було в списках обміну

"Молився Господу": з полону повернувся боєць, якого не було в списках обміну Фото: Зустріч звільнених з полону українців (РБК-Україна)

Військовий перебував в неволі терористів понад два роки

З полону бойовиків звільнили бійця 56 бригади Володимира Гізуна із села Любохини Старовижівского району Волинської області. Про це написала волонтер Наталія Попова на своїй сторінці в Facebook.

"Молився Господу": з полону повернувся боєць, якого не було в списках обмінуФото: Володимир Гізун (facebook.com/НаталіяПопова)

Військовий перебував в неволі терористів понад два роки.

Про звільнення Володимира Гізуна із полону стало відомо в останню хвилину, адже спочатку волинянина не було у списках бійців на обмін.

Вночі перед обміном в камеру зайшли "ордловці" і сказали: "Готуйся на завтра! "Питаю у Вови: "Як так могло статися?" Відповідає: "Молився Господу.. Молився Миколі Угоднику.. просив диво..", - розповіла волонтер.

Наталія додала, що Володимир Гізун разом з іншими військовими відпочивають у Киівському військовому шпиталі.

"Молився Господу": з полону повернувся боєць, якого не було в списках обміну

Скріншот поста (facebook.com/НаталіяПопова)

Нагадаємо, що боєць Артем Віндюк, якого 27 грудня звільнили з полону бойовиків, емоційно подякував землякам-волинянам за підтримку.

Також повідомлялось про те, що Олексій Кириченко, який брав участь у боях за Савур-Могилу в Донецькій області і був захоплений бойовиками в вересні 2014 року, подякував усім, хто доклав свої зусилля для звільнення українських заручників.