ru ua

Морозний апокаліпсис: український синоптик підбадьорив американців

Морозний апокаліпсис: український синоптик підбадьорив американців Ілюстративне фото (twitter.com DandC)

Найближчим часом в Канаді також прогнозуються сильні морози до -40 градусів

На тлі лютих морозів у США і оголошеного надзвичайного стану через сильний сніговий шторм Jayden відомий український народний синоптик Наталка Діденко закликала не нагнітати паніку. За її інформацією, у Чикаго (зараз там ранок) спостерігається -30... -31 градусів, і в найближчу ніч температура повітря опуститься до -33... -35 градусів.

Це і стане буде піком холодів.

Зазначається, що вже з 1 лютого вночі очікується -18 градусів, вдень -5 градусів, а потім прийде відлига.

Діденко розкритикувала інформацію в ЗМІ про страшні картини морозної катастрофи, в яких йдеться про "евакуацію, закриття шкіл, мародерів у порожніх магазинах, замерзлих людях, собачок та кошенят".

Синоптик розповіла, що погодні контрасти в Штатах сильні. Оскільки вітер у Чикаго зараз поривчастий, до сильного, то, звичайно, відчуття на кілька градусів нижче.

Діденко закликає перестати недобросовісно маніпулювати справді неординарною синоптичною ситуацією.

Морозний апокаліпсис: український синоптик підбадьорив американців

Ілюстративне фото (twitter.com DandC)

"Взимку бувають сильні морози, однак це не кінець світу, не глобальне замерзання і не глобальне потепління в окремо взятій частини світу. Кіношними кадрами не варто підміняти реальну картину", - йдеться в публікації.

Також Діденко додала, що в Канаді найближчим часом прогнозуються сильні морози, вночі на півночі можливо до -40 градусів.

Морозний апокаліпсис: український синоптик підбадьорив американців

Скрін: facebook.com/tala.didenko

Нагадаємо, що в США в результаті шторму загинули щонайменше 3 людини. В результаті ДТП на зледенілих ділянках дороги загинули дві людини, ще одна померла під колесами снігоочисної машини. Внаслідок інших дорожніх пригод отримали поранення 7 осіб.

Як повідомлялося, 14 січня в США через сніговий шторм в аваріях загинули щонайменше 7 людей.

Раніше ми писали про те, що у Польщі в районі Риси в Татрах зійшла снігова лавина, в результаті чого постраждали чотири людини.

Також ми писали про те, що в мережі показали відео наслідки снігових лавин, які нещодавно засипали Європи і призвели до людських жертв.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна