ru ua

"Ми знаємо, звідки ви приїхали": в Лісабоні побили російських журналістів

"Ми знаємо, звідки ви приїхали": в Лісабоні побили російських журналістів Колаж РБК-Україна

Представники росЗМІ пошкодували, що приїхали на Євробачення

У день фіналу Євробачення 2018 російських журналістів побили в Лісабоні. Про це пише "Комсомольська правда".

Наголошується, що кореспондент музичного порталу "Звуки.Ру" Микита Орлов прямував з колегою на захід, щоб зробити репортаж з конкурсу. За словами Орлова, біля хостелу Asian Everest House на них напали працівники хостелу, яких російський журналіст характеризує як "іммігранти з країн третього світу".

"Адміністратори і прибиральник хостелу, будучи нетверезими, намагалися познайомитися з акредитованою пресою (у кожного з нас був бейджик з ім'ям-прізвищем і країною, яку ми представляли). Коли черга дійшла до знайомства з нашою командою, розмова тривала недовго: на акредитації вони побачили слово "Росія" і стали сміятися над "тупістю жителів країни, які обрали таку пісню на Євробачення". Окей, ми цілком інтелігентно попросили не ображати жителів країни, які навіть нічого не обирали. У відповідь почулося "ми розумніші вас, ми знаємо, звідки ви приїхали", - розповів Орлов.

За інформацією росЗМІ, з фотографа зірвали і розбили фотоапаратуру об землю. Після чого жителі Лісабона нібито напали на росіян з кулаками.

"Поруч була поліція, але вона не те щоб поквапилася на допомогу. Але, тим не менш, правоохоронець свою роботу виконав. Наше щастя, що він стояв недалеко і ліниво став відтягати цих расистів", - сказав Орлов і додав, що нападники били його по голові.

Нагадаємо, у фіналі Євробачення 2018 Україна посіла 17 місце. Саме на стільки глядачі і судді оцінили виступ MELOVIN в гранд-фіналі міжнародного пісенного конкурсу.

Хто став переможцем Євробачення 2018

До речі, під час проведення конкурсу MELOVIN відмовився спілкуватися з російськими журналістами.