ru ua

Надя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній Кірі

Надя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній Кірі Фото: Надя Дорофєєва та Дмитро Комаров (instagram.com/nadyadorofeeva)

Дівчинці потрібна термінова операція

Українська співачка Надя Дорофєєва і телеведучий Дмитро Комаров просять українців допомогти врятувати життя чотирирічної Кірі. Пост з реквізитами Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома українська співачка, солістка групи "Время и стекло" Надя Дорофєєва та телеведучий Дмитро Комаров оголосили збір грошей на операцію для чотирирічної Кіри Біленької із Запоріжжя. Артисти повідомили, що у дівчинки нещодавно був день народження і сума, яку потрібно зібрати терміново, стане для неї подарунком.

"Зустрічі з дітками стали частиною мого життя, без якої я більше не можу. Знаєте, що таке справжнє щастя? Це зустрічати через рік або півтора вже здорових малюків, які кидаються мене обіймати, і говорять спасибі. Я в свою чергу дякую вам за кожну копійку, яка важлива в порятунку дитячого життя", - написала Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній Кірі

Скріншот фото (instagram.com/nadyadorofeeva)

Вона розповіла, що у 4-річної Кіри було прекрасне здоров'я, вона навіть толком не застуджувалась, а потім лікарі поставили їй діагноз рак.

"Сьогодні ми з Дмитром Комаровим познайомимо вас з особливою юною пацієнткою. Особливою тим, що її здоров'я було ідеальним, без жодного натяку на хвороби. 4-річна Кіра із Запоріжжя навіть на застуду майже не хворіла. І ось два роки у неї раптом помітили збільшені лімфовузли, але лікар заспокоїла і відпустила додому. Але вузли не зменшувалися, потім додався кашель. А потім був вирок – рак крові. І, як буває в таких випадках, дуже важке, виснажливе лікування – хімія", - повідомила співачка.

Вона розповіла, що після хімії дівчинці полегшало і її відпустили додому, сказавши тільки регулярно перевірятися. І ось нещодавно хвороба повернулась. Дівчинці потрібна термінова операція.

"І ось така планова перевірка буквально через 4 місяці озвучила новий вирок: дуже ранній рецидив. Знову рак. Але в цьому випадку вже не обійтися без пересадки кісткового мозку, і вона потрібна терміново, "на вчора". Операція в Італії коштує 120 000 євро, з яких 62 000€ вже є. Нам з вами треба терміново зібрати 58 000€. Я думаю, ми зможемо, особливо враховуючи, що в понеділок у Кирочки був день народження. Давайте зробимо їй подарунок від #чашкакофе", - написала Дорофєєва і опублікувала реквізити.

Приватбанк 4149 4991 1134 5425 Біленька Ангеліна Сергіївна (мама)

Р/Р 29244825509100 ЄДРПОУ 14360570 МФО 305299

Для переводу з інших країн (PayPal): Clearlana98@gmail.com

Надя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній КіріНадя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній КіріНадя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній КіріНадя Дорофєєва та Дмитро Комаров просять допомогти чотирирічній Кірі

Скріншот поста (instagram.com/nadyadorofeeva)

До речі, Дмитро Комаров та Андре Тан створили рятує життя трикутний глобус.

Як діти з інвалідністю борються за освіту в звичайних школах