ua en ru

Батьки ґвалтували свою 4-річну доньку на камеру: новий поворот у справі

Батьки ґвалтували свою 4-річну доньку на камеру: новий поворот у справі Батьки ґвалтували дитину і знімали це на відео (колаж РБК-Україна)

Батьків-ґвалтівників засудять за п'ятьма статтями КК України

Справу по зґвалтуванню чотирирічної дочки сімейною парою в Кривому Розі було направлено до суду. Горе-батьків визнали осудними і тепер їм загрожує серйозний термін - їх судитимуть одразу за п'ятьма статтями КК України, про це повідомила прес-служба Київського районного суду Полтави, який і виніс рішення про осудність обвинувачених.

Тепер Жовтневий районний суд Кривого Рогу буде розглядати справу за обвинуваченням у скоєнні злочинів за ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми), ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування), ч. 3 ст. 153 (Сексуальне насильство), ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх), ч. 5 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України.

Нагадаємо, сімейна пара - 30-річний чоловік і 28-річна жінка, які проживали в Кривому Розі, ґвалтували свою 4-річну доньку на камеру протягом довгого часу. Ролики вони продавали в інтернеті і отримували за це великі гроші. Відомо, що вони вихідці з Кавказького регіону.

Пізніше був заарештований замовник і спонсор злочину - 40-річний мешканець Білорусі, який розраховувався з батьками-ґвалтівниками за допомогою кріптовалюти.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що під Рівне на школярку напав серійний ґвалтівник-педофіл.

А також писали про те, що в Сумах неадекватний підліток жорстоко поглумився над дівчиною.