ua en ru

Батьки ґвалтували дочку і знімали на відео: у справі з'явився несподіваний поворот

Батьки ґвалтували дочку і знімали на відео: у справі з'явився несподіваний поворот Колаж РБК-Україна

У злочині з дитиною брала участь ще одна людина

Історія про те, що сімейна пара ґвалтувала власну чотирирічну дочку і поширювала ролики в інтернеті, облетіла влітку 2018 року всі ЗМІ. Майже через півроку слідство нарешті знайшло спонсора цього злочину.

Сімейна пара, 30-річний чоловік і 28-річна жінка, які проживали в Кривому Розі, ґвалтували свою 4-річну доньку на камеру протягом довгого часу. Ролики вони продавали в інтернеті і отримували за це великі гроші.

Вихідців з Кавказького регіону заарештували, а дівчинку забрали працівники ювенальної превенції. Співробітники української Кіберполіції спільно з співробітниками поліції Республіки Білорусь змогли встановити замовника порнографічних відео.

5 лютого чоловік був заарештований у Мінську. З'ясувалося, що він не тільки був замовником цих відео, але і оплачував злочинну діяльність подружжя протягом двох років.

Для того, щоб зловити злочинця правоохоронним органам знадобилося майже 6 місяців, так як 40-річний житель Мінська був дуже обережним і для конспірації своїх дій використовував криптогаманець.

Проте його IP-адресу все-таки вдалося засікти. Житель Республіки Білорусь спонсорував не тільки цю пару. Він і сам займався створенням сценаріїв для фільмів порнографічного характеру і давав вказівки щодо створення відеороликів за участю дітей.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Кривому Розі батьки ґвалтували свою чотирирічну доньку і записували це на відео.

А також писали про те, що батько-ґвалтівник із Запоріжжя став героєм ТБ-шоу.