ru ua

"Нагорі в пасажирці засіли відверті м*даки": у Києві на вокзалі працює лише третина кас

"Нагорі в пасажирці засіли відверті м*даки": у Києві на вокзалі працює лише третина кас Фото: колаж РБК-Україна

Сотні людей просто розвертаються на маршрутку

У Києві на центральному вокзалі у приміському залі у годину-пік працюють три каси з десяти, а на вулиці лише дві з шести. Про це повідомив співвласник і співзасновник організації "Громадський контроль "Укрзалізниці" Віктор Гарвона на своїй сторінці у Facebook.

"Половина кас зачинена, в інших сумують касири абонементів та квитків на далекі сполучення - туди пасажирів немає", – йдеться у повідомленні.

"Нагорі в пасажирці засіли відверті м*даки": у Києві на вокзалі працює лише третина касФото: скрин facebook.com/garvona

Він зазначив, що сотні людей "з сумом дивляться на від'їжджаючу напівпорожню електричку, плюють вслід і розвертаються на маршрутку".

"Великий реформатор Красноштан у пресі говорить, що затрати на організацію виручки дорівнюють самій виручці. Не хочу коментувати цю нісенітницю. Скажу лише - нагорі в пасажирці засіли відверті мудаки, які не здатні навіть підібрати гроші, які лежать в них під ногами. При цьому максимально стимулюючи чорнонал, бо хтось та й перестрибне турнікет і дасть касиру готівку, відсоток з якої та потім занесе нагору", - зауважив Гарвона.

"Нагорі в пасажирці засіли відверті м*даки": у Києві на вокзалі працює лише третина кас

Фото: скрін facebook.com/garvona

У коментарях до повідомлення люди висловлюють обурення.

"І таке не лише в Києві. Вся система прогнила", - нарікають одні.

"Так, ця біда пішла зараз всюди по УЗ. Я в Чернігові теж був неприємно здивований відмовою касира каси далекого прямування продати квиток пасажирові на електричку, яка ось-ось від'їжджала, хоча ще не так давно це робили без проблем (покупцям квитків на ПДСи не заперечували і з розумінням ставилися до ситуації). Проблема не в людях, проблема в головах. Знак наголосу кожен поставить по-своєму", - розповідають інші.

Як повідомлялося раніше, з 1 жовтня 2018 року ціни на квитки у пасажирських потягах в Україні зросли ще на 12%.

Зауважимо, що українцям на Tickets.ua пропонують купувати онлайн-квитки на потяг "Укрзалізниці", проте права на проїзд вони не дають. Виявилося, що людям пропонують бронь, яку потрібно міняти на касі вокзалу.

У вересні пасажири поїзда "Укрзалізниці" сполученням Лисичанськ-Хмельницький скаржилися на моторошний стан вагонів.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна