ru ua

"Не буде Крим дешевим при російській владі": власник ялтинського зоопарку висловився про півостровів

"Не буде Крим дешевим при російській владі": власник ялтинського зоопарку висловився про півостровів Фото: Крим (flickr.com kreker)

Зубков вважає, що політика РФ - це політика поліцейської держави

Власник ялтинського зоопарку "Казка" та парку левів "Тайган" Олег Зубков прокоментував порядки окупаційної влади на півострові Крим. Своїми думками він поділився в інтерв'ю "Крим.Реалії".

"Ми жили в Україні 20 років, і ніколи за ці роки не відчували такою божевільною, нез'ясовно жорстокої штрафний політики держави", - висловився власник зоопарку.

За його словами, росіяни не вміють працювати.

"Населення Росії зменшується, вимирає, працювати фізично нікому. Якщо хтось ще може, а головне – вміє добре працювати, то це, насамперед, молдавани, українці, закарпатці. Так за що ж ми їх кошмарим, як ніби вони відбирають у нас шматок хліба?!" - сказав Зубков.

Власник звіринців обурився штрафами, які ввели російські окупаційні влади на півострові.

"Звичайно, всі ці маревні штрафи, в кінцевому рахунку, відображаються на вартості продукції, на вартості послуг, на кінцевих споживачах. Не буде Крим більше ніколи дешевим і доступним при такій політиці російської держави. Бездумна штрафна принизлива політика – це ознака поліцейської держави", - підсумував він.

Як раніше повідомлялося, в мережі опублікували показове фото з Криму.

Хайп-таксі # 7: "Ваше ставлення до еміграції" (відео: РБК-Україна)