ru ua

Невідомий вампір: у Тернопільській області дика тварина п'є овечу кров

Невідомий вампір: у Тернопільській області дика тварина п'є овечу кров Колаж РБК-Україна

М'ясо і шкіра овець залишилися недоторканими

У Тернопільській області невідома тварина випила кров з восьми овець, не доторкнувшись до м'яса. Про це повідомляє ТСН.

Трагедія сталася у селі Матвіївці Тернопільської області. За одну ніч невідома тварина вбила вісім овець. З тварин була випита вся кров і при цьому м'ясо овець і шкура були цілі.

Мешканці села припустили, що це може бути вовк, який бродить по навколишніх селах, проте ветеринари і мисливці заперечують причетність вовка, так як він просто роздер би овець.

Господар прийшов на ранок виганяти свою отару з кошари і виявив вісім 70-кілограмових овець мертвими.

"Одна лежить, інша лежить, третя, четверта і так пішло, розкидано по всьому. Я не знаю, що це таке", - розповів фермер Михайло Остап'юк.

Всі вівці були цілі, ветеринар виявила лише по два отвори на шиї і ще кілька на задніх ногах кожної з них. Вона повідомив, що кров була буквально висмоктана з усіх артерій і вен. При цьому жодної краплі крові не потрапило ні на землю, ні на самих овець.

"В серці нічого немає, серце пусте. Цікаво - серце без крові!" - розповіла в. о. керівника Шумського районного управління "Госпродпотребслужби" Марія Андрійчук.

Імовірно, невідома тварина перестрибнула через огорожу висотою в півтора метра і випила з овець за раз 12 літрів крові. На землі залишилися тільки сліди від лап, схожі на вовчі або собачі.

Місцеві мисливці кажуть, що ні вовки, ні собаки не могли таке вчинити, так як тіла вівць були цілі і залишилися на місці. Вони вважають, що вовки роздерли б тушу або відтягнули її в інше місце.

"За стільки років я навіть не знаю, що сказати, не зустрічав я такого. Якби вовк, то повинен був би з'їсти хоч що-небудь", - розповів глава Шумського районного товариства мисливців і рибалок Ярослав Юрчук.

Крім того, в околицях села мало лісів і вовки в них не водяться. Селяни вважають, що це могла бути вовчиця, яка вчить полювати вовченят.

"Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакабру, то також не може бути, тому чупакабра так не нападає на овець, вона тільки йде на кроликів", - кажуть вони.

Місцеві жителі дуже налякані і бояться виходити на вулицю, а господар овець повідомив, що встановить камери відеоспостереження, щоб зловити дивного вампіра.

Відео: Тернопільський вампір (ТСН)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Фаррерах стався масовий забій дельфінів.

А також повідомляли про те, що поліцейський врятував вмираючого пітбуля.

Відео: РБК-Україна