ua en ru

Несла прапор України: сплив цікавий факт про Віру Брежнєву

Несла прапор України: сплив цікавий факт про Віру Брежнєву Фото: Продюсер розкритикував Віру Брежнєву (колаж РБК-Україна)

Віра Брежнєва співала під фонограму, а її зізнання свідчать про зміну вектору гібридної війни Кремлем, впевнений продюсер Олександр Ягольник

Віра Брежнєва зреклася України і заявила, що вона - не українська артистка. Про це вона сказала під час інтерв’ю відомому українофобу В'ячеславу Манучарову, який є фаном Володимира Путіна.

"Я ніколи не була українською співачкою, тому що не брала там участі ні в одній "Пісні року"... Мене сама Україна не сприймала. Плюс, ще вважається, щоб бути українською співачкою, в тебе повинні бути пісні українською мовою. А в мене їх немає", - заявила вона.

У ексклюзивному коментарі для Styler відомий український продюсер і автор пісень Олександр Ягольник прокоментував таку позицію співачки.

"Шкода, що вона це тільки зараз сказала й визначилася, а не сталося це тоді, коли вона несла олімпійський прапор України під час нещодавньої олімпіади в Південній Кореї", - сказав він.

За словами продюсера, вона взагалі жодної пісні українською ніколи не співала й завжди орієнтувалася на "русскій мір".

"Її зізнання зараз вочевидь свідчать про те, що Кремль змінює вектор своєї гібридної війни в тій його частині, що стосується шоу-бізнесу", - прокоментував Олександр Ягольник.

Крім того, за словами продюсера, Віра Брежнєва не співала під час концертів без фонограми, а вживу співала буквально в одиничних випадках.

"Наживо вона "співала" тільки на студіях, адже я добре пам'ятаю відео з її "живого" сольного концерту в Палаці "Україна", яке гуляло Фейсбуком, тож навряд чи український шоу-біз багато втратив", - звернув увагу він.

Відео: Брежнєва заявила, що вона не є українською артисткою

Нагадаємо, раніше Олександр Ягольник висловився про гучний скандал з Анна-Марія, сказавши, що діачатам не зрозуміти болю за втратою Україною Криму.

Також Ігор Кондратюк облаяв артистів, які їздять виступати у Росію під час війни.