ua en ru

Неможливо додивитися: відео жорстокого поводження вихователя під Києвом шокувало мережу

Неможливо додивитися: відео жорстокого поводження вихователя під Києвом шокувало мережу Колаж РБК-Україна

Вихователька знущалася над дітьми та застосовувала силу, щоб одягнути їх на прогулянку

В приватному садку "Казкова країна", що знаходиться під Києвом, неадекватна вихователька силою одягала дітей на прогулянку, застосовуючи, крім фізичного насильства, ще й моральне. Про це інформують в соціальній мережі Facebook у співтоваристві "БАТЬКИ SOS".

Уточнюється, що виховательку звуть Гребенюк Валерія Миколаївна. Ролик містить фрагменти, які вдалося зняти на телефон при перегляді камер стеження ДК "Казкова країна".

Користувачі були шоковані побаченим. Деякі зазначили, що потрібно домагатися постійного відеоспостереження в таких установах, оскільки інакше батьки можуть навіть не знати, що відбувається з їхніми дітьми:

"З таким насильством та грубим поводженням саджати треба, вона ж їх просто калічить морально та фізично. Мене ще цікавить питання: на камері все зафіксовано, проводилося розслідування, чи звернувся хоч хтось в поліцію і соціальні служби?"

"Так, працювати з дітками важко, але, я думаю, якщо нерви в людини не в порядку, то нема чого робити в саду"

"Якщо б я побачила таке відео зі своєю дитиною, то цій особі не пощастило б";

"Вона хвора. Її треба ізолювати від дітей";

"Не змогла додивитися до кінця. Просто виродки, важко за таке карати правомірно, дуже хочеться фізично так отшманати";

Нагадаємо, що звіряче поводження вихователя з дітьми шокувало мережу. З моральним тиском і грубістю діти стикаються в установі Києва чи не кожен день.

Раніше в дитячому садку Києва вихователька тягала дітей за вуха і всіляко знущалася над ними, чинячи психологічний тиск.

До речі, в дитячому саду Тернопільської області маленька дівчинка розсікла голову об умивальник, але вихователі просто заклеїли рану пластиром.