ru ua

Потрібна допомога: учасниця шоу Голос країни потребує дорогого лікування

Потрібна допомога: учасниця шоу Голос країни потребує дорогого лікування Колаж РБК-Україна

Карині Солод потрібні дорогі препарати для усунення проблем із зором

Карина Солод з Черкас, яка раніше виступала на шоу "Голос країни", не бачить через вроджений дефект зору та потребує серйозного лікування. Про це повідомила мати дівчинки Тетяна Солод.

Як відомо, талановита дівчинка виграла кілька пісенних конкурсів, а у 2016 році пробувала свої сили на дитячому "Голосі країни". Потрапити в команду до якогось із тренерів їй не вдалося, однак вона запам'яталася глядачам відразу.

Мати Карини вже домовилася з нейроофтальмологом в Ізраїлі, проте навіть на один переліт буде потрібно чимала сума грошей - близько 14 000 гривень, а консультація обійдеться ще у 500 доларів.

Крім проблем із зором, дівчинці потрібен препарат для стимулювання зросту. Три ампули цих ліків коштують більше 700 доларів. Також жінка зазначила, що на півроку Карина забезпечена цими ліками, але треба думати, де брати гроші далі, оскільки у Тетяни закінчилися всі заощадження.

Небайдужі українці, які хочуть допомогти дівчинці можуть зв'язатися з Тетяною Солод по телефону: 093-47-06-536. Або відправити гроші на рахунок. Реквізити банківської картки: 5168 7573 1749 8881 (Солод Тетяна Володимирівна).

Нагадаємо, що 24-річна українка просить допомогти побороти рак. Дівчина вже пройшла курс хіміотерапії, і в неї почалася ремісія, що дуже здивувало лікарів, оскільки вони робили досить песимістичні прогнози через поразку 75% клітин тіла.

До речі, 9-річний хлопчик з рідкісною хворобою потребує допомоги. У нього лімфобластний лейкоз, який можна вилікувати тільки пересадкою кісткового мозку.

Раніше ми писали про те, що українців просять допомогти жінці яка уже більше 2,5 років бореться з раком - у неї четверта стадія захворювання з ураженням печінки.