ru ua

В Одесі мама п'ятьох близнюків виселяє екс-чоловіка з квартири через суд

В Одесі мама п'ятьох близнюків виселяє екс-чоловіка з квартири через суд Ілюстративне фото: pixabay.com

Чоловік вже заборгував своїм дітям 60 тисяч гривень

Відео: YouTube/ТСН

Батько унікальною одеської п'ятірні, яка народилася три роки тому у пологовому будинку Одеси, ухиляється від сплати аліментів на дітей. Екс-дружина домагається через суд виселення його з квартири, яку три роки тому їм подарувала держава. Про це повідомляє ТСН.

Ще три роки тому батьки унікальних близнюків виглядали щасливими і раділи своєму статусу. Батько протримався лише рік - про розлучення жінка повідомила через соцмережі, але про причини такого рішення багатодітна мама не розповіла.

Тепер же вона вимагає через суд, щоб чоловіка виписали з квартири, оскільки він не допомагає матеріально, а квартплату за нього доводиться платити. Ще багатодітний батько не сплачує аліменти - 1300 грн в місяць на одну дитину - він вже заборгував своїм дітям 60 тисяч гривень.

Чоловік мотивує це тим, що він непрацездатний через травму, яку отримав ще будучи в шлюбі. До того ж він не хоче добровільно зніматися з реєстрації в квартирі. Жінці довелося йти до суду.

Нагадаємо, у Львівській області оригінально повідомляють про народження дітей - про появу маленьких жителів міста сповіщають фанфари з вежі міської ратуші.

Раніше ми повідомляли про те, що у львівському пологовому будинку з'явилася на світ дівчинка-богатир.

Також ми писали про те, що українки стали менше народжувати. Експерти пояснили, чому це відбувається.