ru ua

Пограбування відділення: ПриватБанк пообіцяв солідну нагороду за піймання злочинців

Пограбування відділення: ПриватБанк пообіцяв солідну нагороду за піймання злочинців Колаж РБК-Україна

Пограбування сталося в Рівненській області

У Рівненській області невідомі пограбували відділення Приватбанку. Вони проникли в приміщення і відкрили сейфи, які перебували всередині. Представники банку повідомили, що готові нагородити того, хто допоможе зловити грабіжників, пише "Рівне Вечірне" з посиланням на службу безпеки Приватбанку.

Інцидент стався вночі з 28 на 29 січня в селі Оженин Рівненської області. Злом відділення та сейфів виявили співробітники рано вранці, коли прийшли на роботу. Всі сейфи у відділенні були розкриті.

Співробітники служби безпеки Приватбанку на даний момент спільно з співробітниками національної поліції Рівненської області з'ясовують всі можливі обставини даного пограбування. Проводиться робота по встановленню осіб, які можуть бути причетні до злочину.

Крім того, керівництво Приватбанку оголосило нагороду в розмірі 75 тисяч гривень за будь-яку інформацію, яка допоможе виявити і впіймати злочинців.

Будь-яку корисну інформацію, яка допоможе затримати грабіжників відділення Приватбанку в селі Оженин, можна передати за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34 або на e-mail: security@privatbank.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ПриватБанк пообіцяв нагороду за допомогу в пошуках злочинця, який пограбував банкомат в Черкаській області.

А також розповідали про те, що ПриватБанк планує ідентифікувати клієнтів з допомогою біометричних даних.