ru ua

Відбили селезінку: мама жорстоко побитого школяра скаржиться на слідчих

Відбили селезінку: мама жорстоко побитого школяра скаржиться на слідчих Колаж: РБК-Україна

За словами матері постраждалого, слідство стоїть на місці

Експертиза показала, що дев'ятирічний Давид Лавриненко з Черкаської області отримав травми в результаті жорстокого побиття. Про це заявила мати школяра Марина, повідомляє видання "Крапка".

Ще в жовтні 2018 року мережу розбурхала історія, яка сталася з восьмирічним хлопчиком у Чорнобаї. Після школи він потрапив у реанімацію, де у нього діагностували розрив селезінки, закриту черепно-мозкову травму, перелом руки та забій легенів. Після того, як він кілька днів пролежав у комі, йому видалили селезінку.

Відбили селезінку: мама жорстоко побитого школяра скаржиться на слідчих

Давид (фото: vikka.ua)

Коли хлопчик все ще був у свідомості, він розповів, що його побили однокласники. При цьому він назвав імена кривдників. Але батьки школярів заявляють, що Давид просто впав зі зламаної гойдалки, яка знаходиться біля школи. Саме це, за їхніми словами, стало причиною численних травм хлопчика.

Але експертиза прояснила ситуацію. За словами мами Давида, експертиза прийшла ще на початку січня і в ній зазначено, що травми хлопчика не могли виникнути в результаті падіння. Таким чином, експертиза підтвердила, що хлопця побили.

При цьому Марина заявляє, що слідство стоїть на місці.

Відбили селезінку: мама жорстоко побитого школяра скаржиться на слідчих

Давид (фото: vikka.ua)

"Після експертизи справу відправили на перевірку в Черкаси. Де вона, ми не знаємо. Всі крутилися навколо, але фактично нічого не робиться. Зробили слідчий експеримент, а що далі – невідомо. Кажуть, у зв'язку з тим, що немає свідків, притягнути когось до відповідальності майже неможливо. Слідчі мовчать", – зазначила Марина Лавриненко.

Вона також розповіла, що адвокат сім'ї постійно подає клопотання на додатковий допит вчителів і батьків однокласників Давида, але поки безрезультатно.

Нагадаємо, що педагоги розповіли свою версію інциденту зі школярем. За їх словами, хлопчик просто впав з висоти, розважаючись на дитячому майданчику.

Раніше повідомлялося, що під Києвом по-звірячому побили викладача англійської мови, який у важкому стані перебуває в Бориспільській ЦРЛ.