ru ua

Петро Порошенко зазначив "справжніх провідників нації" до річниці з дня народження Івана Франка

Петро Порошенко зазначив "справжніх провідників нації" до річниці з дня народження Івана Франка Колаж (РБК-Україна)

Сьогодні виповнюється 162 роки з дня народження відомого українського поета

Сьогодні, 27 серпня – 162-а річниця з дня народження відомого українського письменника та поета Івана Франка. Про це на своїй сторінці у Facebook згадав і президент України Петро Порошенко, зазначивши також провідників нашої нації, які до цих пір знаходять натхнення у віршах митця.

"У кожного народу є особистості, які стають справжніми провідниками нації, якими можуть пишатися нащадки через десятки і сотні років", - написав він у своїй публікації.

Також Порошенко додав: "Вже нове покоління українських українських митців знаходить натхнення у віршах Франка. Як це зробила група Один в каное, виконавши пісню Човен на слова поета. Коли спадщина майстра слова продовжує жити – це і є справжнє визнання, яке не можна замінити ні пам'ятками, ні монументами. Сьогодні виповнюється 162 роки з Дня народження Івана Франка".

До посту він також доклав відео чуттєвого виконання гуртом цієї пісні:

День народження Івана Франка

У кожного народу є постаті, які стають справжніми провідниками нації, якими можуть пишатися нащадки через десятки та сотні років. Вже нове покоління українських митців знаходить натхнення у віршах Франка. Як це зробив гурт Один в каное, виконавши пісню "Човен" на слова поета. Коли спадок майстра слова продовжує жити – це і є справжнє визнання, яке не можна замінити ані пам " ятниками, ані монументами. Сьогодні виповнюється 162 роки від Дня народження Івана Франка.

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 27 серпня 2018 р.

Відео: Один в каное - Човен (facebook.com/petroporoshenko)

Нагадаємо, Олег Винник порадував українців прем'єрою нової пісні "Вишиванка", яка була опублікована на YouTube-каналі артиста напередодні національного свята.

Раніше в честь ювілею Андрія Кузьменка, який був відомий також як Кузьма Скрябін, Styler зібрав 10 найкрутіших кавер-версій його композицій, які назавжди залишаться жити в наших серцях.

Також ми писали про те, що Святослав Вакарчук пояснив "таємну" суть пісні "Скільки нас", а також окремо розповів про "політичну" візуалізації треку.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Як пройшов концерт Океану Ельзи в Києві