ru ua

Потяг для худоби: в мережі показали жахливий стан електрички Львів-Мукачево

Потяг для худоби: в мережі показали жахливий стан електрички Львів-Мукачево Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Пасажири обурені і готові вимагати компенсацію за жахливі умови перевезення

Пасажири поїзда Львів-Мукачево, який відправлявся в суботу, 2 лютого, о 7 годині ранку зі Львова, обурилися станом складу, який був поданий на перон. Про це написав користувач Іван Дацюк в співтоваристві Varta 1 в соціальній мережі Facebook.

Іван Дацюк розповів, що у вагонах, які вранці подали на перон, було не прибрано, всюди валялися папірці, залишки їжі. Також у вагоні стояв страшний сморід.

"Поїзд Львів-Мукачево, який подали на перон в 7 ранку. Жах, це ми йдемо у Європу, бо поїзд курсує з туристами-лижниками, пасажирами саме до кордону з Угорщиною. Жахливий сморід, таке враження, що свиней везли. По всьому вагону сміття. Таке враження, що насправді цей вагон для худоби, бомжів, а не для людей, які купили квиток на суперпотяг", - обурився пасажир.

Фото: поїзд Львів-Мукачево (facebook.com/varta1.official)

Він написав, що всім, хто цей поїзд обслуговує глибоко наплювати і повідомив, що не впевнений, чи варто оплачувати проїзд в такому вагоні.

"Контролерам все одно, машиніст вчасно тисне на педаль і байдуже оголошує: поїзд зі станції Львів/Мукачево відправляється! Страшно! Ганебна байдужість керівництва Приміського вокзалу, старших зміни, відповідальних осіб за цей смердючий рейс! Зараз пройдуть контролери і будуть вимагати оплату квитків! Скажіть, будь ласка, шановне керівництво, які я маю права, чи повинен я сплачувати за таку бридку перевезення! А смердючий поїзд везе в Карпати туристів, студентів за півцента і пенсіонерів! Провезіть вранці начальника вокзалу! І запитаємо його про посадові обов'язки, хай оцінить свою роботу!" – додав обурений пасажир

Потяг для худоби: в мережі показали жахливий стан електрички Львів-Мукачево

Скріншот поста (facebook.com/varta1.official)

У коментарях користувачі відзначили, що весь цей бруд і сміття залишили такі ж пасажири. Однак висловили також і іншу точку зору – про те, що вагони повинні подаватися в чистому вигляді, незважаючи на те, що деякі пасажири ведуть себе як свині.

Потяг для худоби: в мережі показали жахливий стан електрички Львів-Мукачево

Скріншот коментарів (facebook.com/varta1.official)

Пізніше автор посту вказав ще на одну особливість цього ранкового рейсу. За графіком потяг мав відправитися о 7:42, але він поїхав набагато раніше.

Потяг для худоби: в мережі показали жахливий стан електрички Львів-Мукачево

Скріншот коментарів (facebook.com/varta1.official)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що пасажири поїзда "Львів-Маріуполь" вирішили самі зробити прибирання в купе.

А також розповідали про те, що журналіст показав жахи міжнародного поїзди "Укрзалізниці".