ua en ru

З'явилося відео емоційного спілкування активістів з "АТОшником"-самозванцем

З'явилося відео емоційного спілкування активістів з  "АТОшником"-самозванцем Фото: Олег Мартинов (Праворуч) (facebook.com/romabra)

ПсевдоАТОшник зізнався, що не брав участі у війні на сході країни

У мережі опубліковано відео розмови учасників бойових дій на Донбасі з заступником глави проросійської організації "Всеукраїнський союз громадських об'єднань учасників бойових дій" Олегом Мартиновим, який прийшов на відкриття пам'ятника ветеранам, одягнувши на себе військову форму і причепивши підроблену зірку Героя України. Відео з'явилося на каналі Сергія Никитенка в Youtube.

Під час виховної бесіди псевдоАТОшник, який раніше називав себе командиром партизанської групи "Тіні" та начальником розвідки батальйону "Донбас" зізнався, що не брав участі у війні на сході країни.

На питання "де ти був в зоні АТО?!" закінчив фразою "радником Корбана". Також він зараз ще є "радником глави НАБУ Холодницького". Працює ж тільки заступником у "ветеранській організації" відомого Віктора Палія, який прославився нападом на бійця АТО.
"Ходить по кабінетах і шантажує чиновників під виглядом "героя розвідки", - йдеться у підписі до відео.

За словами активістів, Мартинов повністю визнав, що він "ніхто і ряжена паскуда", тому дав згоду на те що якщо він ще раз з'явиться в образі ветерана АТО, то згоден на застосування до нього методів фізичного впливу.

Активісти повідомили, що Мартинова не провчили, хоча дуже хотілося.

Відео: youtube.com/СергейНикитенко

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ заборонило священикам Української православної церкви Московського патріархату нести капеланську службу в Національній гвардії.