ua en ru

У Києві на відкритті пам'ятника воїнам АТО "засікли" "фейкового" військового

У Києві на відкритті пам'ятника воїнам АТО "засікли" "фейкового" військового Фото: Олег Мартинов (Праворуч) (facebook.com/romabra)

Чоловік виявився одним з представників проросійських організацій

У Києві на відкритті пам'ятника воїнам АТО помітили "фейкового" військового Олега Мартинова. Він одягнув на себе військову форму і причепив на себе підроблену зірку Героя України.

Про це повідомляє відомий блогер Роман Синіцин на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, Мартинов є заступником голови Всеукраїнського союзу громадських об'єднань учасників бойових дій Віктора Палія, який прославився нападом на бійця АТО.

"Важливо, що гусак повісив Зірку Героя України!!! Представлявся комбатом неіснуючого підрозділу Тіні, начальником розвідки "Донбасу" і стверджував, що він убив Мозгового, виводив людей з Дебальцевого та Іловайська. Крім того, кілька днів тому він махав у Херсоні ксивами НАБУ, представлявся заступником Назара Холодницкого і вимагав якісь документи в міськраді. Гусак - заступник у ветеранської організації Палія. Сьогодні виманили гандона "на інтерв'ю плюсів)" Гусак з собою притягнув справжніх учасників бойових АТО", - написав Синіцин.

Блогер повідомив, що Мартинова не провчили, хоча дуже хотілося.

"Але замість "плюсів" приїхали ветерани Донбасу, Миротворця, 95 і 81 бригад ВДВ та інших підрозділів. І С14, які теж УБС. З атошниками - атошники знайшли розуміння швидко, а ось гусак на камеру зізнався, що він ніде не воював, АТО не був, медалі фейкові і він більше так не буде. Відео выложитскоро. Не били, хоча дуже хотілося. Якщо ще десь з'явиться у формі і зі своїми брязкальця - гусака буде дуже боляче. Прохання повідомити, як побачите", - повідомив Синіцин.

altНагадаємо, що мати загиблого на Донбасі бойовика підтвердила присутність російських військових в "ДНР".