ua en ru

Як правильно купати немовля: доктор Комаровський дав відповідь

Як правильно купати немовля: доктор Комаровський дав відповідь Фото: Євген Комаровський (РБК-Україна)

Відомий педіатр наголосив, що зараз тактика купання новонароджених змінилася в принципі

Доктор Комаровський розповів, коли можна вперше купати немовля і в чому. Відомий педіатр дав молодим батькам корисні поради по догляду за новонародженими на своєму Instagram-каналі.

Євген Комаровський зазначив, що зараз дещо змінилася тактика купання немовлят в принципі.

Якщо раніше перший контакт малюка з водою був мало не в родзалі, то зараз прийнято хоча б добу не чіпати дитину, і "питання купаня цілком у воді - це вже вирішують батьки".

Як правило, це відбувається вдома, додав педіатр і розповів, на що треба звернути увагу.

"До загоєння пупкової ранки ми висуваємо особливі вимоги до якості води. І краще, щоб вона була кип'ячена", - сказав Євген.

Як правильно купати немовля: доктор Комаровський дав відповідь

Євген Комаровський (фото: РБК-Україна)

Доктор нагадав, що в перший тиждень життя жодні спільні ванні дитині не потрібні.

"І на що особливо хотів звернути вашу увагу, що для малюка не використовується все, на чому написано слово "мило". Використовуються гелі, спеціальні пінки, призначені спеціально для малюків від нуля і старше", - наголосив Євген Комаровський.

Відео: instagram.com/doctor_komarovskiy

Раніше повідомлялося, що педіатр Євген Комаровський розвіяв популярний міф про температуру у дітей і розповів, про що можуть свідчити холодні руки і ноги у дитини.

Також ми писали про те, що доктор Євген Комаровський розповів, які симптоми можуть вказувати на те, що болі в серці означають інфаркт і які існують методи профілактики серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, що днями Євген Комаровський розповів про те, що в його розумінні справжнє щастя і як досягти почуття повного задоволення.