ua en ru

ПриватБанк раптово закриває популярний сервіс: названа причина

ПриватБанк раптово закриває популярний сервіс: названа причина Фото: ПриватБанк (Віталій Носач, РБК-Україна)

Стало відомо, що готує банк замість закритого сервісу

ПриватБанк, який оголосив нагороду за "голови" тих, хто підірвав банкомат в Харкові, анонсував закриття популярної послуги iPay, яка дозволяла малому і середньому бізнесу приймати безконтактні платежі за банківськими картками за допомогою смартфонів. Про це банк повідомив своїм клієнтам в розсилці.

Як повідомили представники банку, послуга iPay виявилася дуже мало затребувана, тому банк вирішив зупинити її роботу з 28 червня 2019 року. Ця послуга була запущена в липні 2013 року і дозволяла перетворити смартфон в POS-термінал.

Однак замість закритої послуги з'явиться інша – альтернативний сервіс під назвою miniPOS.

Як повідомляється на сайті Привабанк, MiniPOS – це міні-термінали, які також будуть функціонувати у зв'язці зі смартфонами і планшетами. Оплати через ці міні-термінали будуть захищені PIN-кодом. Працювати сервіс буде по Bluetooth і можна буде використовувати всі види карт: магнітні, чіпована і безконтактні.

"Кубики" для читання магнітних карт були революційним рішенням 9 років тому. Сьогодні ми оновлюємо цей сервіс. miniPOS працюють з будь-якими пристроями по Bluetooth і приймають як магнітні карти, так і чіпові та безконтакт", - розповів прес-серетар ПриватБанку Олег Серга.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ПриватБанк підготував сюрприз для українців.

"ПриватБанк" та глобальний онлайн-сервіс TransferGo запустили безкоштовні грошові перекази в Україну з 35 країн світу.

А також розповідали про те, що ПриватБанк розсмішив українців і їм розповів кумедну історію про Пабло Ескобара, знаменитому наркобарона і політичного діяча.