ua en ru

Проблем менше: з'явилася обнадійлива новина про Бориспільський експрес

Проблем менше: з'явилася обнадійлива новина про Бориспільський експрес Фото: Бориспільський експрес (УНІАН)

Бориспільський експрес готували поспіхом, але його якість скоро має бути кращою, вважає експерт

Як відомо, Укрзалізниця вважає проект "Бориспільський експрес" економічно ефективним. Так, він у 15 разів вигідніший, ніж приміські перевезення пасажирів. Наприклад, в останньому місяці 2018-го року експрес перевіз 55 000 пасажирів, заробивши на придбаних квитках 4,4 мільйони гривень. В той же час всі приміські поїзди Південно-Західної залізниці перевезли 2,5 мільйонів осіб, заробивши в цілому 14 млн гривень.

Також з Бориспільським експресом зараз виникає вже значно менше проблем, ніж раніше. Про це у коментарі для Styler сказав Валерій Довгопол з Громадського контролю Укрзалізниці.

"Наскільки мені відомо, Укрзалізниця планує зробити рейси експресу більш частими, і додати кількість поїздів. Зараз там в наявності є п'ять складів, а планують зробити вісім. На мою думку, причина поломок була в тому, що все готувалося дуже поспішно", - помічає Валерій Довгопол.

Проблем менше: з'явилася обнадійлива новина про Бориспільський експресФото: Приміські перевезення - збиткові, а Бориспільський експрес приносить кошти (РБК-Україна)

При цьому рухомий склад, який використовується на цьому напрямку, не новий.

"Він вже експлуатувався в Укрзалізниці на приміському сполученні. Для того, щоб його підготувати, треба було зробити більш якісний ремонт. Я думаю, на це не вистачило часу, бо виконавцям керівництво ставило доволі короткі терміни", - зауважує він.

Водночас в "Укрзалізниці" точно зацікавлені в тому, щоб розвивати цей напрямок, і також розвивати транспортне сполучення з аеропортом у майбутньому. Він висловив надію на те, що з часом експрес стане більш комфортним для пасажирів.

Нагадаємо, раніше директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк розповів у коментарі для Styler, чи покращить підвищення ціни на квитки якість послуг Укрзалізниці.

Також Укрзалізницю розкритикували за наміри підвищити ціни на квитки для пасажирів.