ua en ru

Просилася й стукала: у Києві грубий маршрутник образив пенсіонерку (відео)

Просилася й стукала: у Києві грубий маршрутник образив пенсіонерку (відео) Маршрутник образив пенсіонерку в Києві (колаж РБК-Україна)

Маршрутник не усвідомлює своєї провини і не розуміє, в чому його звинувачують

Маршрутник в Києві не пустив до салону літню жінку з паличкою. Він прямо перед носом у пенсіонерки зачинив двері і поїхав. Про це повідомила дописувач пабліку Троещина FB у Facebook.

Повідомляється, що прикрий інцидент трапився в житловому масиві "Троєщина". Водій маршрутки №151 на зупинці "Торговий центр", що на вулиці Закревського, жорстоко вчинив із жінкою.

При чому пенсіонерка не заявляла про намір проїхати безкоштовно, водій навіть не дав їй шансу оплатити проїз.

"Вона навіть просилась і стукала у двері, але без толку. На мої прохання відчинити двері жінці, водій не реагував. Місця вільні були, пільгові також. Але людину не впустили в транспорт зовсім, навіть не давши шансу оплатити свій проїзд", - йдеться в повідомленні.

Також відомо номер транспортного засобу - АВ 4571 АО.

Маршрутник образив пенсіонерку в Києві (відео: instagram.com/troeshchinain)

Користувачі мережі зазначили, що цей неадекват робить таке не вперше. А пасажирам, які стали свідками подібного безчинства, варто було б викликати поліцію.

"Падло, не перший раз воно таке робить";

"Дзвонити на гарячу лінію, номер є в інтернеті";

"Я цієї маршруткою теж їжджу, і рідко коли взагалі беруть, і то не всі!"

"Ніде, в жодному законі не прописано кількість пільгових місць в громадському транспорті (це внутрішній регламент). В таких випадках потрібно просто викликати поліцію!"

Просилася й стукала: у Києві грубий маршрутник образив пенсіонерку (відео)

Маршрутник образив пенсіонерку в Києві (фото: instagram.com/troeshchinain)

Нещодавно в Дніпрі неадекватний маршрутник вигнав 8-річну дівчинку через те, що їй не вистачало 25-ти копійок на проїзд. Навіть благання дитини про те, що бабуся принесе на кінцеву зупинку копійки, не змогли розчулити водія.

Раніше ми також повідомляли про те, що під Києвом маршрутник по-звірячому побив пасажира через те, що чоловік попросив повернути сдачу. У постраждалого діагностували відкриту черепно-мозкову травму, складний перелом щелепи, та носа, крововилив в обидва ока. А лікування загнало в борги родину чоловіка.