ru ua

Провели в останню путь: воїн АТО, нагороджений Порошенко, трагічно помер

Провели в останню путь: воїн АТО, нагороджений Порошенко, трагічно помер Колаж РБК-Україна

Труну з тілом Олександра під траурні звуки оркестру побратими несли на руках

31 січня в селищі Берегомет (Чернівецька область) в останню путь провели бійця АТО Олександра Шовка, який помер 29 січня після важкої хвороби. Про це повідомляє інформаційний портал Сhernivtsi.online.

Олександр помер молодим, йому було всього 39 років. Попрощатися з воїном прийшли рідні, друзі, сусіди, товариші, а також працівники військових комісаріатів і представники районної влади. Труну з тілом Олександра несли на руках побратими під траурні звуки оркестру.

Фото: (chernivtsi.online)

Поховали померлого військовослужбовця на кладовищі Свято-Юріївської церкві в селі Бергамот під військові салюти. Після цього всі присутні заспівали гімн України. Найважче втрата далася матері, сестрі та брату Олександра.

Нагадаємо, що боєць 2 квітня 2015 був покликаний по мобілізації і виконував військовий обов'язок у в / ч А2227 в місті Первомайськ Миколаївської області. З 22 травня 2015 по 8 квітня 2016 брав безпосередню участь у бойових діях у зоні проведення АТО. А також був нагороджений відзнакою Президента України "За участь в АТО" і знаком "Учасник АТО".

Ми писали, що у Львові помер ветеран АТО. Серце Дмитра Власова перестало битися у вівторок, 29 січня. Повідомляється, що у нього залишилися дружина і двоє дітей – син і донька.

Раніше ми писали про те, що від важких ран помер боєць ВСУ в госпіталі в Чернівцях.

А також повідомляли про те, що у Слов'янську раптово помер офіцер-психолог 27-ої бригади реактивно-артилерійського дивізіону Василь Марусенко.