ru ua

"Психологічно дуже пригнічена, налякана": з'явилися деталі побиття актором зі "Сватів" своєї дружини

"Психологічно дуже пригнічена, налякана": з'явилися деталі побиття актором зі "Сватів" своєї дружини Колаж (РБК-Україна)

Екс-дружина артиста повідомила, що словесна агресія була в родині давно

Колишня дружина відомого українського актора київського "Театру на Липках", який відомий своєю роллю в серіалі "Свати-6" В'ячеслава Кошелева – Олена Савченко – розповіла про свій стан після побиття її чоловіком, і про те, що прагне справедливості. Про це вона повідомила в ефірі програми "Сніданок з 1+1".

Фотографії жорстокого поводження з дружиною актор опублікував раніше на своїй сторінці в соцмережі, але згодом вони були видалені. Цим вчинком артист нарвався на критику в свою адресу, крім того, у зв'язку з інцидентом порушено кримінальну справу.

"Я зараз приймаю ліки. Фізичний стан нормальний. Я навіть ходжу на роботу. А психологічно я дуже придавлена, дуже налякана і приголомшена. Фізичні побої я зафіксувала. У мене є синці на обличчі. Ще велика гематома на голові і в області скроні", - сказала Олена.

Відео: youtube.com/Сніданок з 1+1

Також киянка зазначила, що у сім'ї спочатку з'явилася словесна агресія, образливі слова та вигуки. А першою, хто дізналася про побиття була її мама. "Казала, що це неприпустимо і потрібно йти в поліцію. Вона помітила, що він був психом вже давно. Треба було це зробити набагато раніше", - розповіла жінка.

"Психологічно дуже пригнічена, налякана": з'явилися деталі побиття актором зі "Сватів" своєї дружини"Психологічно дуже пригнічена, налякана": з'явилися деталі побиття актором зі "Сватів" своєї дружини

"Психологічно дуже пригнічена, налякана": з'явилися деталі побиття актором зі "Сватів" своєї дружини"Психологічно дуже пригнічена, налякана": з'явилися деталі побиття актором зі "Сватів" своєї дружиниСкріншоти коментарів (youtube.com/Сніданок з 1+1)

Вона додала, що поки не спілкувалася з колишнім чоловіком і що вона його вигнала з дому. "Я думаю, що, можливо, не так суворо карати, але треба, щоб людина якось отямилася. У нього розбещена психіка. Я хочу, щоб цю історію вирішив закон. Мені зараз важко, у мене до нього дуже негативні емоції, я розлючена. Можливо, це буде суб'єктивно, але мені хочеться, щоб цю людину покарали. Я вранці йому робила каву, масаж, щоб у нього був хороший день", - додала Олена.

Раніше з'явилися подробиці про київського психолога Лілію Шевцову, яка терпіла домашнє насильство. Днями дівчина публічно заявила про це на своїй сторінці в соціальній мережі.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Наші відважні дівчата в лавах української армії