ua en ru

На роботі, в клубі або серед друзів: де знайдуть любов всі знаки Зодіаку

На роботі, в клубі або серед друзів: де знайдуть любов всі знаки Зодіаку Любовний гороскоп (колаж РБК-Україна)

Любовний гороскоп підкаже, де шукати другу половинку всім знакам Зодіаку

Любовний гороскоп від астрологів допоможе представникам всіх знаків Зодіаку дізнатися, в яких місцях треба шукати другу половинку. Може, це робота, може - фітнес-зал, а може - ресторан. Детальніше - у нашому матеріалі.

Отже. Овнам фахівці радять в пошуках другої половинки відправитися в спортзал або фітнес-клуб.

Тельцям варто пошукати любов на роботі або серед людей, з якими вас пов'язують ділові інтереси.

Близнюкам можна пошукати другу половинку на "швидких" побаченнях. Головне, під час спілкування з потенційним партнером / партнеркою не триндіти постійно і про все на світі, тобто - тримати себе в руках.

Ракам, щоб знайти другу половинку, можна далеко не ходити, а згадати про друзів дитинства - вибирай з тих, до кого виникнуть не лише ностальгічні, але і дійсно теплі і романтичні почуття.

Левам варто пошукати другу половинку там, де дуже цінується те, що ти вмієш робити найкраще. Наприклад, якщо ти художник - влаштуй виставку картин і "кадри" відвідувачів / відвідувачок, які захоплюються твоїми роботами.

А ось Діву її друга половинка може чекати в будь-якому місці, так чи інакше пов'язаному з отриманням нових знань. Наприклад - університет, курси, тренінги тощо.

Терези повинні пошукати свого ненаглядного (або кохану) у спільнотах, які об'єднують захоплених якимось видом мистецтва людей. Загальні захоплення книгами, фільмами, музикою і т. д. знімуть незручність першого спілкування.

Скорпіонам астрологи взагалі радять не напружуватися з пошуками другої половинки, адже представники цих знаків - з тих, хто інтуїтивно рухається в бік своєї любові. І не важливо, в якому місці.

За словами фахівців, Стрільцям слід пошукати другу половинку серед представників героїчних професій: поліцейські, військові і т. д.

Козерогам варто шукати любов серед тих, хто вже або досяг цілком очевидних висот у кар'єрі (наприклад, холостий бос або незаміжня начальниця), або має величезні перспективи в своїй справі.

Водолій може пошукати свою любов на все життя серед тих, хто сповідує ті ж принципи, що і ти. Таких людей насправді можна знайти в різних спільнотах в соцмережах.

Рибам потрібно придивитися до тих, хто на роботі, біля будинку, в під'їзді або в твоєму улюбленому кафе дещо дивно реагує на твою персону: червоніє, посміхається, ніяково махає рукою і т. д.

Раніше ми писали про те, які пари по знаках Зодіаку приречені на розлучення.