ua en ru

Сумісність знаків Зодіаку: які пари приречені на розлучення

Сумісність знаків Зодіаку: які пари приречені на розлучення Колаж РБК-Україна

Дізнавшись сумісність за знаком Зодіаку, ви зможете зрозуміти, чи є у вашої пари спільне майбутнє

Гороскоп сумісності 2019 для всіх знаків Зодіаку допоможе дізнатися, чи є майбутнє у вашої пари. Астрологи склали рейтинг пар, який бажано вивчити перед тим, як зв'язати себе сімейними узами.

Лев і Овен

Сильний і владолюбний Лев не зможе стати підходящою парою для ексцентричного Овна. Представники цих знаків - яскраві особистості, які, перебуваючи в парі, здатні придушити один одного.

Козеріг і Риби

Справа в тому, що Риби за своєю природою загадкові і емоційні, тоді як Козероги - сильні і харизматичні. Їм буде вкрай важко жити пліч-о-пліч. Наприклад, непрактичність Риб буде сильно дратувати їхніх супутників.

Близнюки і Телець

В основному Близнюки - це яскраві, життєрадісні і творчі натури. А ось для Тельців дуже важливий домашній затишок і стабільність. Тому домосідам Тельцям буде майже неможливо ужитися з експериментаторами Близнюками. Їм буде нудно разом, або ж союз зруйнують постійні скандали.

Терези і Скорпіон

Дуже рідко коли такий союз тримається довго. При чому найчастіше руйнується гармонія через упертість і поперечність Скорпіона. До того ж Скорпіон - дуже складний тип, що все життя не знімає маски. А це дуже тривожний дзвіночок для романтиків і чутливих натур, якими є Терези.

Раніше астрологи склали любовний гороскоп на березень, який підкаже, представникам яких знаків Зодіаку варто бути обережніше в амурних питаннях.