ru ua

Раніше було не так: Вакарчук зробив заяву про українців (відео)

Раніше було не так: Вакарчук зробив заяву про українців (відео) Колаж РБК-Україна

Музикант вважає, що Революція Гідності - це хороший старт

Видео: YouYube/Телеканал ZIK

Незадовго до Революції гідності український музикант і вірогідний кандидат в президенти, який так ним і не став, Святослав Вакарчук заявляв, що українці - волелюбний народ, у якого відібрали любов до свободи вибору. Він переконаний, що сьогодні значна частина українців вболіває за долю держави та розуміє всю важливість виборів.

"Раніше було не так", - сказав Вакарчук в інтерв'ю.

У 2014 році відбулася Революція Гідності, яка змінила країну. Тепер, вважає музикант і громадський діяч, що свідома частина українців нині вболіває за долю країни і Революція - це чудовий старт, яка показала, що зміни таки відбуваються.

Він також зауважив, що активісти і волонтери певним чином впливають на своє оточення. Відтак, коли б цих людей було не 15%, а 5%, то ситуація була б втричі гіршою.

Багато користувачів мережі розкритикували музиканта і громадського діяча за небажання стати тим, хто може змінити країну. Вони пишуть, що він "злякався" і взагалі говорить "ні про що".

"Він філософствує, майже як пан Ющенко. Розумний і порядний чоловік, але для лідера нації цього замало", - зауважив Олександр Деркач.

"Він читає з суфльора", - написав Taras Dnister.

"Чому не виконував обов'язки депутата, коли обрався до парламенту?" - пригадав Сергій Тімков.

"Струсив, Славко..." - докорив Сергій Лунга.

"Поговоремо про те, про се - нi про що..." - помітила Alena Petrenko.

Раніше було не так: Вакарчук зробив заяву про українців (відео)

Скріншот коментарів: facebook.com/telekanalZIK

Є й такі, хто підтримують Святослава і шкодують, що він не наважився балотуватися.

"Знайшлася мудра людина, яка не стала своїм кандидатством дробить патріотичний рух, а навпаки хоче об єднати", - похвалила музиканта Kosuta Irina.

"Так! Вакарчук розумний, порядний. Він може бути лідером нації. Але, на жаль, ми не на його рівні, він вище нас. Нам треба ще багато пройти, вчитися, заслужити, зрозуміти таку особистість", - помітила GaLina Golik.

"Хотілося б побачити Вакарчука президентом", - пошкодувала Halyna Stashkiw.

Раніше було не так: Вакарчук зробив заяву про українців (відео)

Скріншот коментарів: facebook.com/telekanalZIK

Дехто вважає, що Вакарчук просто "вибрав довгий шлях в політиці" і він колись в майбутньому таки наважиться піти у велику політику.

"Закордонна освіта дає про себе знати. Вибрав довгий шлях в політиці. Значить виважена і мудра людина", - висловила думку Ruslana Vasylyshyn.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не підтримуватиме жодного кандидата в президенти України на березневих виборах у 2019 році.

До речі, у мережі після заяви Вакарчука про те, що він не буде балотуватися в президенти, з'явилося дуже багато фотожаб.