ua en ru

В розстрілі подружжя в Миколаєві знайшли херсонський слід

В розстрілі подружжя в Миколаєві знайшли херсонський слід Колаж РБК-Україна

Вбивця виявився власником двох агрофірм у Херсонській області

Вбивця, який розстріляв 30 січня подружжя біля будівлі суду в Миколаєві, є бізнесменом - він засновник агрокомпаній, одна з яких зареєстрована в Херсонській області. Про це повідомило місцеве видання "Херсон типовий".

Виявилося, що 53-річний Герасим Багирянц є власником двох компаній - "Гекар" і "Агромастер плюс". Перша компанія, що спеціалізується на торгівлі сільськогосподарською технікою, зареєстрована в Миколаївській області. Діяльність цієї компанії зараз припинена.

А ось "Агромастер плюс" зареєстровано у Херсонській області. Компанія займається вирощуванням зернових. Через борги, її позбавили ліцензії у 2017 році.

В розстрілі подружжя в Миколаєві знайшли херсонський слід

Герасим Багирянц (фото: facebook.com)

Нагадаємо, в Миколаєві на виході з Ленінського райсуду Багирянц розстріляв подружжя Білових (60 і 58 років) з Одеси із рушниці "Сайгак" 12-міліметрового калібру.

За інформацією ЗМІ, бізнесмен з Миколаєва позичив у загиблих 2,5 млн гривень, залишивши в заставу два будинки. Пізніше Багирянц подарував будинки своїм синам Артему і Максиму і якійсь Наталія Петрик. Борг він так і не повернув. Подружжя звернулося до суду і виграло справу, що і стало причиною холоднокровного вбивства.

Поліція затримала вбивцю, а також його сина, разом з яким вони приїхали на автомобілі Mercedes Vito під будівлю суду, щоб скоїти злочин.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що батько загиблої активістки Катерини Гандзюк, звернувся до тих, хто намагається вплинути на нього в зв'язку з розслідуванням вбивства його дочки.

Також ми повідомляли, що поліція озвучила нову версію у справі про замерзлу в лісі студентку в Житомирській області.

До речі, 21 січня в Харківському районному суді відбулося попереднє слухання у справі сімейства харківських канібалів.