ru ua

Ревів, як в дитинстві: Притула розчулив українців спогадом про Майдан

Ревів, як в дитинстві: Притула розчулив українців спогадом про Майдан Притула розповів про зустріч з героєм Майдану (колаж РБК-Україна)

Притула зустрівся з пораненим героєм Майдану, якому допоміг п'ять років тому

Сергій Притула, який нещодавно різко висловився про скандал з MARUV, поділився спогадами про Героїв Майдану, яким допомагав п'ять років тому. З одним з них він випадково зустрівся в Чехії 26 лютого 2015 року. Зворушливу історію шоумен опублікував на своїй Facebook-сторінці.

Телеведучий написав, що після розстрілів Героїв Небесної Сотні на Майдані він зв'язався з американським бізнесменом українського походження, який дав Сергієві 30 тисяч доларів. Притула поїхав до лікарні швидкої допомоги, де надавали допомогу пораненим.

Частина коштів пішла на бронежилети для санітарів на Майдані, ще частина "була передана через "УНСО-вського знайомого на потреби правосеків", а з тим, що залишилось, він пішов до лікарні.

"В одній з палат уздрів Василя Галамая з Червонограду, якого 20-го числа підстрілили на Інститутській. Василь виглядав жахливо (дірка в боку, розтрощені кістки тазу, куля пішла в ногу). Там, в принципі, мало хто по палатах виглядав добре. Але Василь став останньою краплею. Тицьнув його сестрі залишки коштів, вискочив у коридор і ревів, як в дитинстві, коли захлинаєшся слізьми до такого стану, що з'являється гикавка", - пише Притула.

Сестра вискочила за Сергієм в коридор і попросила його повернутися в палату, бо Василь його впізнав і хоче поговорити. Вони обмінялись телефонами, переписувались, але потім Василя відправили на лікування до Чехії.

Притула розповів про зустріч з героєм Майдану (фото: соцмережі)

Минув рік і 26 лютого 2015 року Притулу запросили до бібліотеки імені Вацлава Гавела у Празі на конференцію "Україна. 1 рік без Януковича". Де виявилося, що другий спікер, який виступатиме з Сергієм, буде Василь Галамай, той самий поранений майданівець.

"Заходжу в аудиторію, а там Вася Галамай на своїх двох стоїть! Виходили козака!
Так само, як виходили сотні поранених майданівців та ветеранів АТО у Німеччині, Литві, Ізраїлі, США, Канаді і багатьох інших країнах. Історія країни - це сотні тисяч історій окремих людей, сплетені в один міцний вузол. Пам’ять і вдячність - це те, що не дасть тому вузлику розв’язатись!" - ділиться спогадами Сергій.

Притула розповів про зустріч з героєм Майдану (скрін: facebook.com/serhiyprytula)

Користувачі мережі захоплюються тим, що Сергій робить для України. Дехто навіть радить написати йому книгу спогадів.

"Сергію, пишіть книгу. Отак, як Ви вмієте: простою мовою, без пафосу, з людськими та щирими почуттями. Бо саме із таких книжок діти дізнаються про історію своєї країни і людей", - радить Дмитро Шинкарук.

"А я читала і плакала. Ось такі справжні Васі, Петі і є сталевим хребтом нашої країни. Велика гордість бере за таких. І за вас Сергій - людське спасибі що ви є і допомагаєте нашим хлопцям. Завдяки таким як ви і вони - Україна в надійних руках", - захопилася Наталя Фомичева.

"Будь ласка, пишить більше (хоча б раз на день), від ваших постів розумієш, що все у нас буде добре, і наш народ непереможний. Дякую. Дніпро з вами", - висловився Denis Zolotuhin.

До слова, нещодавно Сергія Притулу примушували вибачатися за невдалий жарт щодо зовнішнього вигляду учасника нацвідбору на Євробачення 2019.

Також ми писали, що шоумен, телеведучий і волонтер Сергій Притула, на думку українців, повинен був стати одним з кандидатів у президенти.