ua en ru

Російський історик про вбитого бойовика Моторолу: "Вкрай негативна фігура, про нього навіть говорити неприємно"

Російський історик про вбитого бойовика Моторолу: "Вкрай негативна фігура, про нього навіть говорити неприємно" Фото: Бойовик Моторола (obzor24.in.ua)

Чубайс вважає, що смерть не привід забути звірства Павлова на Донбасі

Російський найманець і лідер бойовиків "ДНР" Арсен Павлов, відомий як Моторола, не гідний навіть нейтральної оцінки, незважаючи на смерть. Про це в інтерв'ю Олександру Сотнику сказав російський історик Ігор Чубайс.

"Це та людина, про яку навіть говорити неприємно. Хоча, коли починаєш давати йому оцінку, інші кажуть: "Як можна так говорити? Він же загинув!" Гітлер теж не існує, але я поки не бачив людей, навіть у нас, які говорили б про Гітлера добре. Це людина (Моторола – ред.), яка вкрай неприємна. Навіть зовнішній вигляд цієї людини викликає роздратування", - говорить Чубайс.

Історик назвав росіянина Моторолу вкрай негативною постаттю і вважає, що краще говорити про російських добровольців, які воюють на боці України.

"Я не дуже їм цікавлюся, але я знаю, як він розстрілював військовополонених, як він бив військовополонених, як його ця бригада ламала кістки українцям, "кіборгам", які захищали донецький аеропорт, коли в кінці кінців ці захисники залишилися без боєприпасів. Їм ламали руки, ламали хребти, ламали ноги, били, а потім ще пристрілював він їх... Це звірство, міжнародне злочин", – зазначив Чубайс.

Нагадаємо, що бойовик Моторола був убитий у ліфті свого будинку в Донецьку 16 жовтня.

До речі, в мережі показали українські документи дружини Мотороли.