ua en ru

Вона сама була жертвою: адвокат Зайцевої зробив гучну заяву

Вона сама була жертвою: адвокат Зайцевої зробив гучну заяву Колаж РБК-Україна

Стало відомо, звідки в крові обвинуваченої з'явилися опіати

Відео: YouTube/Регіна Гусейнова-Чекурда

Один з адвокатів Олени Зайцевої, фігурантки у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, заявив, що його підзахисна не винна і зазначив, що вона ніколи вже не сяде за кермо автомобіля. Про це він розповів в ефірі передачі "Батли адвокатів".

Адвокат Регіна Гусейнова-Чекурда в ефірі передачі заявила, що вона сумнівається в тому, що Олена Зайцева відчуває докори сумління і щиро кається за свій злочин. Вона впевнена, що батьки Зайцевої готові заплатити будь-які гроші, тільки б їх дочка вийшла з в'язниці.

"Ви реально думаєте, що ось ця Зайцева, вона реально розкаялася? Я не бачила ні єдиної її заяви, де б вона просила вибачення. Я бачу тільки величезний страх батьків, які не хочуть, щоб їх дитина сиділа в тюрмі, і вони готові платити будь-які гроші, робити все, щоб її витягнути", – сказала адвокат.

Адвокат Зайцевої Євген Мельниченко відповів, що перш ніж взятися за захист обвинуваченої, він постарався переконатися в тому, що вона дійсно усвідомлює, що накоїла і щиро розкаюється.

"Я повинен був переконатися в тому, що можу захищати її, можу ходити на такі передачі, як ваша, і говорити, що ця особа заслуговує на розуміння того, що не вона одна винна в тому, що сталося. І я вас запевняю, вона дійсно розкаялася", - зазначив Мельниченко.

Крім того, він повідомив, що Олена Зайцева також стала жертвою ДТП у десятирічному віці.

"Вона в 10 років сама стала потерпілою і в неї були такі наслідки, схожі наслідки на ті, які мають деякі жертви ДТП. Вона не літає зараз за кермом і, ймовірно, вже більше ніколи не сяде за кермо. Вона отримала тяжку черепно-мозкову травму в дитинстві, але її діагнози не перешкоджали тому, щоб вона отримала права на водіння автомобіля", - розповів адвокат і пояснив, що один із наслідків цієї травми – це сильні головні болі, які звичайними таблетками анальгіну зняти неможливо.

Саме залишки знеболюючого препарату знайшли в біологічних матеріалах Зайцевої і як стверджує Мельниченко, це був пенталгін, який їй прописав лікар. Напередодні аварії вона випила всього одну таблетку, яка не могла привести її у несамовитий стан.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що люди ледве стримували сльози на суді по справі Зайцевої.

А також розповідали про те, що адвокат висловилася про цинізм Зайцевої.