Сбербанк Росії погрожує українському судді: що сталося

Сбербанк Росії погрожує українському судді: що сталося
Фото: instagram.com/akket_com

Український суддя зазнала погроз з боку російського банку

Суддя Київського апеляційного господарського суду Антоніна Мальченко отримала листа від керівництва Сбербанку Росії, в якому їй погрожують. Про це повідомляє Вища рада правосуддя України.

Антоніна Мальченко отримала листа з погрозами, тому що саме вона розглядала справу проти російської фінансової установи.

"З цього моменту будь-які дії, спрямовані на обмеження інтересів "Сбербанку", або дії, вчинені на користь опонентів "Сбербанку", будуть розцінюватися керівництвом "Сбербанку" як умисні перешкоди інтересам Російської Федерації в Україні і спричинять за собою наслідки у вигляді відкриття кримінальних проваджень щодо таких осіб Слідчим комітетом РФ", – йдеться в листі.

Після того, як Мальченко заявила про втручання в її роботу, в Viber прийшло кілька повідомлень, в яких йшлося про те, що їй варто прислухатися до поради і протягом доби забрати заяву.

Але на цьому погрози не закінчилися. У повідомленні було сказано про те, що жінці варто подумати про безпеку свого сина.

Варто зазначити, що Мальченко ніяк не реагувала на ці повідомлення і нічого не відповідала. Після чого вона отримала ще одне повідомлення, в якому говорилося про те, що вона починає дратувати, і до неї навідаються.

У свою чергу, правління "Сбербанку" повідомило, що банк не має ніякого відношення до повідомлень з погрозами, і всі листи – підроблені.

У банку заявили, що розбираються з даною спланованою провокацією. "Сбербанк" навіть звернувся до ГПУ для проведення розслідування.

Нагадаємо, що за даними дослідження, половина українців живе в постійному стресі.

Раніше повідомлялося про те, що вчені назвали несподіваний спосіб боротьби зі стресом на роботі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся