ru ua

Сімейні цінності: мати-героїня народила 14-у дитину і захопила українців

Сімейні цінності: мати-героїня народила 14-у дитину і захопила українців Колаж РБК-Україна

Найстаршій дитині в родині 26 років

Нещодавно у пологовому відділенні перинатального центру 9-ї лікарні в Дніпрі на світ з'явилася Вірсавія – 14 дитина в сім'ї Ольги і Руслана Майгуна. Супруги одружилися, коли їм було 19 і 21 рік, а зараз виховують практично найбільшу сім'ю у місті. Про те, як мати-героїня з Дніпра Ольга Майгун народила 14-у дитину розповіли в пологовому будинку Дніпра у Facebook.

"Малятко Вірсавія солодко спить на руках у мами. Вона прийшла в сім'ю, де її люблять і чекають. Наші щирі вітання та побажання всього найкращого великій і дружній родині!" – написали на сторінці пологового відділення лікарні.

Мати-героїня з Дніпра Ольга Майгун народила 14-го дитини (фото: facebook.com)

У мережі також розповіли про те, як живе сім'я. Повідомляється, що всього в багатодітній родині 7 хлопчиків (Степан, Тимофій, Сеня, Павло, Єлисей, Руслан, Самуїл) і 7 дівчаток (Євгенія, Лія, Люба, Оля, Авігея, Тавіфа, Вірсавія). Крім любові один до одного і до дітей, в цій сім'ї взято за правило щоденна праця, організація і творчість. Глава сім'ї – майстер на всі руки, крім всієї домашньої чоловічої роботи навчив хлопчиків працювати на верстатах.

"Найстарша в сім'ї – 26 річна Євгенія, вже створила свою сім'ю. Вона дизайнер-модельєр вечірніх суконь, її приклад наслідувала і молодша сестра Лія, яка також шиє одяг. Троє старших хлопчиків - Стьопа, Тіма і Сеня – дизайнери взуття. Крім того, Тіма був кращим в школі в різьбі по дереву. Павло освоює професію кухаря-кондитера. Школярка Люба має унікальний голос і займається вокалом, половина дітей з сім'ї грає на музичних інструментах", - розповідається в повідомленні.

Сімейні цінності: мати-героїня народила 14-у дитину і захопила українців

Сім'я Майгун (фото: facebook.com/Тимофій Майгун)

Слід зазначити, що з 2010 року Ольга має почесне звання "Мати-героїня".

Сімейні цінності: мати-героїня народила 14-у дитину і захопила українців

Мати-героїня з Дніпра Ольга Майгун народила 14-го дитини (фото: facebook.com/Родильное відділення перинатального центру 9 -ї лікарні р. Дніпро)

Під публікацією добре відгукнулися як про Ольгу, так і про всю сім'ю.

"Всього найкращого!!! І, якщо не помиляюся, Ольга, буквально, рік тому чи трохи більше народжувала у 9-ці...", "Я знаю їх, гарна родина!!! І сенс не в тому, щоб кожен рік народжувати, як люди вважають, а в тому, щоб приймати всіх діток. Контрацепція 100% гарантії не дає, та й більшість має абортивну дію. А Ольга дійсно мати-героїня)", - пишуть в коментарях.

Сімейні цінності: мати-героїня народила 14-у дитину і захопила українцівСімейні цінності: мати-героїня народила 14-у дитину і захопила українців

Скріншоти коментарів поста облікового запису facebook.com/Родильное відділення перинатального центру 9 -ї лікарні м. Дніпро

Нагадаємо, що нещодавно чоловікові довелося самостійно прийняти пологи у дружини.

Ми також писали, що Порошенко присвоїв почесне звання "Мати-героїня" 1051 українці.

Читайте на LITE: діти українських зірок, які ну дуже схожі на своїх батьків.