ua en ru

Шкільне ноу-хау: як вирішити проблему з домашніми завданнями

Шкільне ноу-хау: як вирішити проблему з домашніми завданнями Колаж РБК-Україна

Вчителька придумала, як вирішити проблему з записом домашнього завдання в щоденник

У багатьох батьків і вчителів є постійна проблема, пов'язана з тим, як діти записують домашнє завдання в шкільний щоденник. Особливо це стосується учнів середньої та старшої школи. В епоху сучасних технологій дізнатися домашнє завдання не складно, але постійні питання в чатах соціальних мереж дратують як батьків, так і вчителів.

Вчителька математики однієї зі столичних шкіл, яка є також класним керівником п'ятого класу, поділилася своїм досвідом і розповіла про своє цікаве вирішенні цієї проблеми. Про це написали на сторінці спільноти "Батьки SOS".

Вона повідомила, що протягом першого семестру зіткнулася з проблемою записування домашніх завдань.

"Протягом першого семестру у мене була величезна проблема з тим, що діти не записують домашнє завдання. З 15:00 і до пізнього вечора в Viber, в групах і батьків, і учнів йшли "дебати" про те, що задали. Я намагалася знайти вихід – оформляла класний щоденник (зник через два тижні), просила відповідальних учнів фотографувати сторінки свого щоденника, сама писала...", - розповіла вчителька.

А потім вона придумала універсальний, але банальний спосіб боротьби з цією проблемою.

"Я заготовила бланки на кожен день. Бланк лежить на вчительському столі на відповідний день за розкладом уроків. Вчителі-предметники на моє прохання своєю рукою вписують в нього домашні завдання. Після уроків я або відповідальна особа фотографуємо цей бланк і відправляємо в потрібні групи. Проблема відпала сама собою. Задоволені і батьки, і вчителі, і навіть діти", - пояснила педагог про своє ноу-хау.

Шкільне ноу-хау: як вирішити проблему з домашніми завданнями

Скріншот фото (facebook.com/"Бацьки SOS")

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що під Запоріжжям вчителі оголосили безстроковий страйк.

А також розповідали про те, що у Маріуполі школярі систематично знущаються над однокласником і б'ють його.