ua en ru

Скільки коштує "краса" депутатів: названі колосальні суми

Скільки коштує "краса" депутатів: названі колосальні суми Колаж РБК-Україна

Головним трендом догляду за тілом є Beauty-туризм

Деякі депутати не посоромилися та вирішили розкрити секрети власного швидкого перевтілення. Вони розповіли, як за кілька тижнів змінити фігуру, підтягнути обличчя та позбутися від зморшок. Далеко не кожен українець зможе дозволити собі таке задоволення, адже коштує воно недешево. Про це інформує ТСН.

Швидко, анонімно, дорого - головні умови політиків при виборі будь-яких салонів краси та клінік. Навіть звичайна профілактична процедура чищення зубів - цілий ритуал для політиків, за який вони платять значно дорожче, ніж у звичайних клініках - близько чотирьох тисяч гривень.

Відео: YouTube/ТСН)

Подібні послуги політики замовляють рано вранці або навіть вночі, а головне - щоб кілька процедур зробили одночасно для економії часу. Наприклад, нерідко записуються на манікюр і педикюр в чотири руки вартістю 1400 гривень.

Зморшки також є проблемою, від якої політики намагаються позбутися. А якщо потрібно позбутися від зайвих сантиметрів на талії - допоможуть апаратні масажі. Проте,більшість чоловіків все-таки віддають перевагу спорту.

Наприклад, нардеп Сергій Алексєєв ним займається чи не кожен день і зізнається, що завжди хотів мати таку фізичну форму, як у братів Кличко.

Політики-жінки часто збільшують губи, роблять корекцію повік та підтяжку обличчя. А головним трендом догляду за тілом є Beauty-туризм. Коли політики за тиждень омолоджуються і худнуть – це може свідчити про те, що вони з'їздили в одну з європейських клінік. Найпопулярніші розташовані в Іспанії, Бельгії та Італії. Вартість послуг у них стартує від 5 тисяч доларів. Тепер успішність нардепів вимірюється не дорогим одягом або автомобілем, а зовнішнім виглядом.

Нагадаємо, що 20 грудня у Верховній Раді України нардеп Нестор Шуфрич побився з Юрієм Березою з "Народного фронту".

До речі, користувачі мережі відреагували на цей інцидент.