ua en ru

Помер ще один актор з серіалу "Забійна сила"

Помер ще один актор з серіалу "Забійна сила" Ілюстративне фото (postimees.ee)

Акторові було всього 59 років

В Естонії помер актор Тоомас Креэн, відомий завдяки своїм роботам у фільмі "Ісаєв" і серіалі "Убивча сила". Про смерть актора повідомила прес-служба Естонського державного лялькового театру.

Смерть актора Тоомаса Креэна настала 26 серпня. Причини смерті не повідомляються. Відомо, що йому було 59 років.

Креэн закінчив акторський факультет Талліннської державної консерваторії і багато років пропрацював в Естонському театрі ляльок.

Помер ще один актор з серіалу "Забійна сила"

Фото: Тоомас Креэн (кадр з відео etv.err.ee)

Однак артист брав участь у багатьох відомих кінопроектах. В Естонії він знявся в таких фільмах як "Келк-шукач", "Небезпечний політ", "Гімназисти Викмана", "Щаслива вулиця,13". З найбільш відомих російських проектів – фільм "Ісаєв" і участь у кримінальному серіалі "Убивча сила".

Дата і місце прощання з Тоомасом Креэном поки не повідомляються.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що помер Леонід Неведомський - відомий радянський і російський актор театру і кіно. Чоловік помер у Санкт-Петербурзі після боротьби з важкою хворобою. Неведомскому було 78 років.

З середини 90-х років актор знімався в серіалах. Серед них "Єсенін", "Убойная сила", "Доярка з Хацапетівки".

А також писали про те, що в Росії терміново госпіталізували зірку "Забійної сили".

Відомий російський актор Євген Леонов-Гладишев був екстрено госпіталізований в Санкт-Петербурзі. Як повідомляє 78.ru у артиста діагностували крововилив у мозок.

66-річній зірці "Забійної сили" і "Вулиць розбитих ліхтарів" була проведена операція. В даний час Леонов-Гладишев знаходиться у відділенні нейрохірургії.

Відео: РБК-Україна