ru ua

Знімали на відео: компанія підлітків жорстоко вбила інваліда

Знімали на відео: компанія підлітків жорстоко вбила інваліда Фото: Підлітки-вбивці (Колаж РБК-Україна)

Після довгих знущань жертві зламали кадик

У Росії п'ятеро підлітків по-звірячому вбили 20-річного інваліда, зняли це на відео і опублікували його в соціальних мережах. Про це повідомляє російське видання Znak.

Трагедія сталася в місті Березовський Свердловської області, Росія. П'ятеро підлітків у віці від 13 до 16 років по-звірячому вбили 20-річного хлопця, інваліда з дитинства. Наймолодша учасниця злочину, 13-річна дівчинка, знімала на відео знущання, а потім опублікувала його в соціальних мережах. Пізніше ролик видалили.

Відомо, що підлітки зустріли хлопця-інваліда Дмитра і запропонували йому разом випити пива. Молодий чоловік, який з дитинства страждає затримкою мови і відсутністю друзів, погодився на пропозицію.

Компанія вирушила пити пиво за гаражі, де підлітки змусили Дмитра роздягнутися, зняти хрестик і скласти всі свої речі в пакет. Потім його повалили на землю і почали знущатися. Підлітки помочилися на хлопця, потім його обплювали, а в кінці один з хлопців, 16 - річний хлопець став стрибати по Дмитру, в тому числі і по голові. В результаті йому зламали кадик, і він помер.

Коли підлітки зрозуміли, що Дмитро помер, вони розбіглися. Ті, хто встиг подивитися відео звірячих знущань, повідомили, що від стрибків у Дмитра очі випадали з очниць, а одна з учасниць злочину припікала їх сигаретою.

Співробітники правоохоронних органів знайшли всіх учасників злочину вже на наступний день. Але спочатку проти них порушили справу за статтею "Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю", а не за статтею "Вбивство". Всіх підлітків залишили на волі під підписку про невиїзд, а саму молодшу дівчинку залучили до справи як свідка.

Знімали на відео: компанія підлітків жорстоко вбила інваліда
Знімали на відео: компанія підлітків жорстоко вбила інваліда
Знімали на відео: компанія підлітків жорстоко вбила інваліда

Фото: Підлітки-вбивці (znak.com)

Крім того, слідчі намагалися уникнути резонансу з приводу злочину. Але інформація стала просочуватися в ЗМІ і рознеслася по соціальним мережам. Місцеві жителі готові були влаштувати самосуд, так як в мережі з'явилися імена учасників злочину.

20 серпня всіх підлітків заарештували, в тому числі і 13-річну дівчинку. Статтю перекваліфікували.

Як розповідають в місті, у підлітків раніше не помічали схильність до насильства. Вони були не дуже вдалими і за ними значилося кілька дрібних крадіжок, але в іншому це були звичайні діти. Про загиблого сусіди відгукуються як про тихого скромного хлопця, який і мухи не скривдить.

Підліткам, які скоїли злочин, загрожує до 10 років позбавлення волі, а наймолодшій, яка знімала звірства на відео – до 3 років в центрі тимчасової ізоляції неповнолітніх порушників.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Закарпатській області син жорстоко вбив батька і сам здався поліції.

А також повідомляли про те, що розкриті деталі розправи над студенткою з Житомира.

Відео: РБК-Україна