ru ua

Собачі ікла вгризлися у щоку: у Херсонській області стався жахливий інцидент

Собачі ікла вгризлися у щоку: у Херсонській області стався жахливий інцидент Колаж РБК-Україна

Грошей на стерилізацію безпритульних тварин із місцевих бюджетів виділяють недостатньо

У селі Нікольському (Херсонська область) 9-річна дівчинка вийшла погуляти на вулицю Слобідську. Раптово з-за рогу вибігла бездомна собака і накинулася на дитину. Про це інформує Херсон Типовий.

Собачі ікла вгризлися школярці у праву щоку, і ринула кров. Як наслідок - спотворене обличчя дитини. Рана виявилася глибокою, тому дівчинку негайно доставили в дитячу обласну клінічну лікарню.

Головний лікар ДОКЛ Інна Холодняк поінформувала, що в дитячу обласну клінічну лікарню щомісяця привозять по одній або дві дитини, искусанныхщо покусані собаками. Також повідомляється, що юну пацієнтку довелося госпіталізувати.

"Рану дівчинці обробили й зашили, ведеться профілактика зараження правцем та сказом. Залежно від швидкості загоєння рани, пацієнтка може пробути в стаціонарі чотири-п'ять днів або більше. Про необхідність косметичної операції для згладжування рубців, що утворилися, поки говорити рано", - вважає Інна Холодняк.

Напад бродячих собак на перехожих - проблема актуальна. І ситуація не поліпшується, оскільки грошей на стерилізацію безпритульних тварин із місцевих бюджетів виділяти не вважають за потрібне.

Раніше ми писали про те, що у Вінницькій області домашній пес ледь не загриз свою господиню. Жінку у напівнепритомному стані знайшов син, який повернувся ввечері з роботи.

А також розповідали про те, що у житловому будинку Києва собака покусала двох жінок. У одного з постраждалих діагностували травми середнього ступеня тяжкості.

Нагадаємо, що у Дергачах бійцівська собака накинулася на маленьку 4-річну дівчинку і по-звірячому її покусала. Після опитування свідків, співробітники поліції повідомили, що собака щеплена, а дівчинка зробила різкий рух, що спровокувало собаку.