ua en ru

Соратниця Януковича "навангувала" Україні нову революцію

Соратниця Януковича "навангувала" Україні нову революцію Колаж РБК-Україна

Вона вважає, що восени українці будуть готові до радикальних заходів

Відео: YouTube/NEWSONE

Колишня помічниця побіжного президента Віктора Януковича Ганна Герман передбачила для України революцію і розповіла, яким повинен бути наступний президент. Про це вона заявила в ефірі передачі "Великий вечір" на телеканалі " News One.

Ганна Герман розповіла, що у президента України, якого оберуть навесні, буде максимум 50-100 днів для того, щоб навести порядок в країні, а інакше – українці до осені будуть готові до радикальних дій.

"Якщо за цей час не встигне президент швидко змінити щось, щоб люди відчули зміни, його зметуть, і революція буде вже восени. Навесні будуть вибори, а восени буде революція", - повідомила Герман.

Соратниця Януковича "навангувала" Україні нову революцію

Скриншот

Вона зазначила, що наступним президентом має стати сильна людина, диктатор, який зможе навести порядок, так як на даний момент українці не можуть почувати себе в безпеці через нібито грабежі і вбивства.

"За той час, коли парламент буде відпочивати на літніх канікулах, новий президент повинен, я б навіть сказала, визначеними диктаторськими механізмами навести порядок в Україні. Не обійтися зараз без цього. Зараз, коли безпека в Україні настільки вразлива. Неможливо вийти на вулицю: стріляють, убивають, ріжуть, б'ють, грабують! І це все потрібно поставити на свої місця. Новий керівник держави повинен бути сильним і з певними диктаторськими задатками. Так, Україна підійшла до того періоду свого розвитку, коли вона, на жаль, без цього обійтися не може", - висловилася колишня помічниця Януковича.

Соратниця Януковича "навангувала" Україні нову революцію

Скриншот

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ганна Герман уїдливо висловилася про томос.

А також розповідали про те, що у Facebook посилять публікацію політичної реклами до виборів в Україні.