"Навіть не 50 на 50": Стало відомо, як жителі Донбасу відносяться до українських воїнів

Стало відомо, як жителі Донбасу відносяться до українських воїнів
Жителі Донбасу (Колаж РБК-Україна)

Музикант і волонтер Андрій Антоненко розповів про настрої на підконтрольних Україні землях Донбасу

На Донбасі латентні сепаратисти відчули "грунт під ногами" і починають знову відкрито говорити про "Росію-рятівницю". Про це розповів відомий музикант і волонтер, лідер групи Riffmaster Андрій Антоненко в інтерв'ю Karabas Live.

Сам артист регулярно їздить на схід України з концертами для українських бійців і місцевих жителів.

На питання журналіста про те, як жителі Донбасу відносяться до "наших хлопців", музикант відповів: "Хто як".

"Співвідношення навіть не 50 на 50 – я би сказав, що 90 на 10 проти. Зараз місцева сепарня відчула якийсь грунт під ногами і починає знову відкрито говорити про Росію-рятівницю. Дуже неприємна історія. В цю ротацію в мене було особливо багато таких сутичок. Я за два роки вперше стикнувся з прямою агресією місцевих. Вони раніше не подавали вигляду. А зараз біда страшна. І це якраз результат дефіциту інформації", - сказав він.

Правда, були моменти, коли в Лимані Луганської області після концерту місцеві підходили і плакали, тиснули руки і дякували, "мовляв, хоч хтось приїжджає і розповідає, що там "на великій землі".

"Тому що вони знаходяться в інформаційній ізоляції і нічого не знають. Рідня виїхали за "поребрик" і інформація йде тільки від них. Зрозуміло, яка інформація... Але є і ідейні. Ти розмовляєш з ними і розумієш, що якщо б у нього була б зброя - убив би тебе без вагань", - зазначив Антоненко.

За словами музиканта, на Донбасі зараз "є ті, які не змогли виїхати і сидять, чекають, але є і нормальні люди".

"Коли недавно виходила одна з наших бригад, їм закидали квітами танки. Але більшість... У них навіть лиця відрізняються, такими ми стали різними. Я не перебільшую, це треба бачити. Ми вже надивилися на тих, які хочуть в Радянський Союз...", - резюмував він.

Раніше глава Нацгвардії заявив, що на окупованому Донбасі бояться українські сили через переслідування.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся