ua en ru

Дуже сумбурний день: як пережити повний місяць у березні

Дуже сумбурний день: як пережити повний місяць у березні Колаж РБК-Україна

21 березня очікується сильний вплив на взаємини людей

21 березня 2019 року настане третя повня в цьому році. У цьому місяці повний Місяць випадає на знак Терезів, і астрологи попереджають, що негативний вплив повного Місяця не врівноважить цей період, а навпаки – розхитає і змусить людей думати ірраціонально.

Зазвичай при такому положенні Місяця у людей прокидається інтуїція, але 21 березня не рекомендується покладатися на власне чуття, так як воно може виявитися оманливим.

В любовній сфері 21 березня можливо загострення конфліктів і старих образ. Між близькими людьми може виникнути непорозуміння, а люди будуть налаштовані на помсту, образи і бажання зробити один одному щось неприємне.

Астрологи називають цей день – період парадоксів, так як Місяць буде активно протистояти планам і бажанням у сфері спілкування, любові та дружби.

Ті, хто захоче в цей період побути на самоті, може залишить цю ідею, так як на них звалиться багато справ, які будуть пов'язані зі спілкуванням.

В цей день варто уникати зізнань у почуттях, обіцянок, хитрощів, а на негативний настрій оточуючих варто реагувати спокійно і без зайвих емоцій.

Щоб пережити цей період максимально комфортно, потрібно зайнятися улюбленою справою і налаштувати себе на позитивне мислення і уникати будь-яких конфліктів.

Також у цей день не варто намагатися зробити все і відразу, поспішати, перекладати відповідальність на інших і добре думати, перш ніж щось сказати або зробити. Не рекомендується розповідати свої плани оточуючим, а до всього що відбувається ставитися обережно і спокійно.

Будь-які невдачі в цей день варто сприймати спокійно і віднести їх до категорії особистого досвіду.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що категорично заборонено робити в день весняного рівнодення.

А також розповідали про те, як дізнатися свою долю в день весняного рівнодення.