ua en ru

Супрун розвінчала п'ять найпопулярніших міфів про алкоголь

Супрун розвінчала п'ять найпопулярніших міфів про алкоголь Ілюстративне фото (pixabay)

Експерт розвінчала міф про почуття самоконтролю у стані алкогольного сп'яніння

В. о. міністра Уляна Супрун, яка раніше шокувала несподіваною заявою про вітамін C, розвіяла міфи щодо алкоголю. Відповідний пост опублікований у соціальній мережі Facebook.

Для початку Супрун нагадала, що алкоголь не зігріває, а діє навпаки. Він розширює кровоносні судини на поверхні тіла, а приплив крові викликає відчуття тепла. Проте внутрішні органи в цей час втрачають тепло, а загальна температура тіла знижується.

Також експерт розвінчала міф про почуття самоконтролю у стані алкогольного сп'яніння. Факт в тому, що будь-яка кількість алкоголю в крові може вплинути на навички водіння і підвищує ризик потрапити в аварію.

Крім того, вона пояснила, чому не варто наділяти деякі алкогольні напої лікувальними властивостями. Вона стверджує, що всі можливі позитивні ефекти, які містить в собі алкоголь, перекриваються його шкідливими властивостями, тому не варто використовувати алкоголь для "оздоровлення".

Також, за твердженням Супрун, вкрай небажано пити алкоголь, приймаючи ліки, незважаючи на деякі твердження, які свідчать, що антибіотики можна поєднувати зі спиртним.

Також вона підкреслила, що безпечної дози не існує і закликала зменшувати споживання до повної відмови.

Раніше Супрун розповіла українцям про те, як побороти сухе повітря і про недолік вологи, які дуже актуальні взимку.

Також в. о. міністра охорони здоров'я повідомила, що споживання білка може погано позначитися на здоров'ї людини. Перевищення денної норми білка може серйозно нашкодити, особливо, якщо у людини діагностовані хвороби нирок.