ru ua

"Вбивають своїх же "правосеков": Прилепін відзначився абсурдним звинуваченням на адресу України (відео)

"Вбивають своїх же "правосеков": Прилепін відзначився абсурдним звинуваченням на адресу України (відео) Фото: Захар Прилепін (twitter.com/DubovoySlavyans)

Він стверджує, що ЗСУ ведуть відкриту війну проти "Правого сектору"

Російський письменник і пропагандист терористів "ДНР" Захар Прилепін в ефірі пропагандистської передачі на ростб заявив, що ЗСУ вбивають бійців таких добровольчих формувань, як "Правий сектор". Про це передає "Обозреватель".

"Там всередині держави є неприязнь ЗСУ до різноманітних "правосекам", заборонених в Росії. Вона колосальна. Під час недавніх подій вони скористалися ситуацією і захопили два села під Луганськом — Трав'яне і Гладосово. Там почали наші снайпера працювати, і вони з подивом виявили, що тієї сторони ЗСУ вбиває своїх же "правосеков", 14 або 16 людей вбили в цих селах. Тому що вони їх дратують, вони без кінця провокують ситуацію", - сказав пособника терористів.

Він стверджує, що ЗСУ ведуть відкриту війну проти "Правого сектора".

"Українські добровольці "віджимають" зброя, захоплюють села, ведуть обстріл, але відповідати за все це доводиться ЗСУ", - цинічно твердив пропагандист бойовиків.

Відео: Брехня Захара Прілепіна (obozrevatel.com)

Нагадаємо, що Захар Прилепін в ефірі пропагандистської передачі на ростб пригрозив Україні можливими поставками зброї з окупованих територій в мирні українські міста.

Також він похвалився розробками нібито нового зброї в так званій "ДНР".