ru ua

Загроза існує: експерт висловився про ймовірність ядерної війни у світі

Загроза існує: експерт висловився про ймовірність ядерної війни у світі Колаж РБК-Україна

Він вважає, що є кілька божевільних лідерів, які на це здатні

У США почали виробництво малопотужних ядерних боєголовок, а КНДР продовжує таємно розвивати ядерні програми, що наштовхує жителів світу на думки про загрозу ядерної війни. Але директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін вважає, що до цього не дійде. Таку думку він висловив під час чату на "Главреді".

Він вважає, що існує кілька лідерів, у яких є психічні відхилення і які можуть становити потенційну загрозу. Однак Соскін зазначив, що приміром нові розробки РФ ядерної зброї призведуть до краху Росії і самого Путіна.

"Я не думаю, що світ на порозі ядерної війни. Хоча, звичайно, є кілька психічно хворих світових лідерів. Насамперед, мова йде про Путіна, який зараз взяв "естафетну паличку" у північнокорейського диктатора Кім Чен Ина", - сказав експерт.

Він нагадав, що в результаті останніх випробувань в Північній Кореї, був знищений весь полігон і велика частина команди, яка працювала над проектом.

"Путіну непогано було б з'їздити до Ина і проконсультуватися, дізнатися, чому лідер КНДР раптом вирішив піти на переговори з США і відмовитися від ядерної зброї. Як відомо, Північна Корея була останньою країною, яка здійснювала наземні випробування ядерної зброї. Це призвело до страшних наслідків. Так, в результаті останніх випробувань, коли був знищений весь полігон і велика частина команди, яка займалася ядерними випробуваннями і дослідженнями", - зазначив Соскін.

На його думку, загроза існує, так як створюються нові ракети, але тим не менш, він упевнений, що до ядерної війни не дійде.

"Тому я думаю, що ніякої ядерної війни не буде. Господь створив цей світ, і тому всяким психопатам, які намагаються зруйнувати цей світ, краще просто відразу піти в небуття, ніж знищити Землю. Я припускаю, що до ядерної війни не дійде. Але сама загроза існує, оскільки створюються нові види ракет, здатних доставити ядерний заряд", - підкреслив політолог.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що експерт висловив думку про напад Росії на Україну в 2019 році.

А також розповідали про те, що Росія заявила про ризик ядерного конфлікту через нові боєголовки США.