ru ua

В Україні з'явився перший район, "очищений" від Московських парафій

В Україні з'явився перший район, "очищений" від Московських парафій Колаж РБК-Україна

Усі дев'ять громад проголосували за перехід до православної церкви України

У Сокальському районі Львівської області усі дев'ять громад Московського патріархату, які там були, перейшли до Православної церкви України. Про це у Facebook повідомив голова районної ради Микола Пасько.

Чиновник наголосив, що незважаючи на певних політиканів місцевого розливу, які спробували вносити розбрат в церковних громадах, українська помісна церква перемогла.

"Сокальщина повністю очистилась! Вітаю усіх українців! Слава Україні!", - написав він на своїй сторінці.

Голова райради також додав фото усіх протоколів парафіяльних зборів, де видно, як голосувала громада за ухвалення цього доленосного рішення.

Тепер у населених пунктах Стенятин, Великі Мости, Карів, Корчів, Піддубне, Михайлівка, Свитазів, Угнів і Шпиколоси не лишилося й сліду від Московського патріархату.

Користувачі мережі підтримали таке рішення - вони написали, що було б добре, якби всі райони і області так зробили.

"Так би всі райони і області зробили!" - побажала Наталія Музичук (Коткевич).

"Молодці! Добре покропили", - похвалив Володимир Ременяк.

"Оце приклад! Для всієї України! Радий за рідну Сокальщину! Молодці усі хто був причетний до цих українських рішень!", - написав Олег Мусій.

"Спокійна, виважена політика районного керівництва і прихожан дає результати! Гордий за наш район!", - захопився Василь Козира.

В Україні з'явився перший район, "очищений" від Московських парафій

Скріншот коментарів: facebook.com

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що частково визнана Православна церква в Америці не визнає автокефальну Православну церкву України.

До речі, у Вінницькій області священик УПЦ МП вигнав із храму дівчину, яка прийшла стати хресною мамою, за те, що вона віруюча Української Греко-Католицької церкви.

Також ми писали про те, що у Волинській області представники УПЦ МП спробували перешкодити місцевим вірянам приєднатися до ПЦУ.