Styler вирішив дізнатися, як українські політики провели час на інавгурації Трампа
Після інавгурації нового президента США Дональда Трампа українські політики стали ділитися фотографіями та відео з події. Самостійно вони придбали запрошення або отримали їх у подарунок - невідомо. У скільки обійшлася поїздка до Вашингтона можна сказати лише приблизно, оскільки про вартість запрошень відомо зі слів політтехнолога Тараса Березовця, який вказав суму від $10 тис. до $100 тис. і колишнього глави МЗС України Костянтина Гриценко, який заявив, що ціна за один квиток стартує від $100 тис.
"Розповідаючи про дешеві понти українських новітніх Хвірток, які замість виконання своєї роботи у Верховній Раді, сунулися на інавгурацію Трампа, замовивши для цього дорогі квитки, я написав, що вартість такого квитка становить 10 тис. доларів. Вже зміг знайти кілька джерел, які повністю змінюють порядок чисел. Насправді, найдешевший пакет, який передбачає лише право прийти за кілька годин до початку, вистояти в черзі, пройти детальну перевірку і зайти на дуже простенькі трибуни вздовж дороги, по якій буде йти президент в Білий дім після інавгурації, коштує $25 тис. Це за стояння з кількома тисячами таких же пихатих на холоді, без лавок та інших ознак комфорту. Є й інші, більш дорогі пакети, які явно викуповує "еліта" воюючої країни. За право потрапити на якісь святкові сніданки або обіди з мінімальною програмою, але без Трампа та його сім'ї - $50 тис. За участь у прийомах з участю сім'ї Трампа або когось з нового кабінету (зайдуть вимовлять тост і підуть, можливо ще групове фото на пам'ять) - $100 тис.", - повідомив інші цифри екс-регіонал Тарас Чорновіл.
Styler дізнався, хто з українців відвідав інавгурацію 45-го президента Сполучених Штатів.
Екс-глава Одеської ОДА не зміг без пригод і скандалу відвідати важливий для свого "друга" захід. Так, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Саакашвілі дивився на інавгурацію "з-за паркану". Сам же політик спростував цю інформацію на своїй сторінці у Facebook.
Нардеп Борислав Береза заявив, що отримав запрошення від представників республіканської партії і планував провести ряд важливих зустрічей.
"Представники республіканської партії запросили мене на інавгурацію сорок п'ятого Президента США Дональда Трампа. Крім традиційних заходів інавгурації, параду та балу з приводу інавгурації, у мене буде ряд важливих зустрічей", - написав Береза на своїй сторінці у Facebook.
Пізніше нардеп навіть опублікував скріншоти в спростування інформації про покупку, але не переконав деяких користувачів соцмереж.
"Судячи з усього, ви самі собі замовили квиток, який Вам пізніше надіслали поштою, а не вас запросили. Просто трішки потрібно знати англійську людям, допомагає в житті", - написала Тетяна Аличи.
"Доступ до сайту, логін і пароль і були в запрошенні. Далі все залежало від мене. Або заповнюю, або ні. Просто трішки потрібно знати процедуру, це деяким допомагає не виглядати всезнаючими дурнями", - парирував Береза.
Екс-регіонал прибув на інавгурацію разом зі своєю дружиною Тетяною і теж поділився враженнями на своїй Facebook-сторінці.
"Для мене було честю відвідати одне з таких урочистих заходів", - написав Ківалов.
Екс-голова Служби зовнішньої розвідки України також відвідав інавгурацію Дональда Трампа. Крім того, Маломуж на своїй сторінці в Facebook повідомляв про те, що провів ряд робочих зустрічей.
Побував на інавгурації й інший екс-"регіонал" Олександр Вілкул, який скористався можливістю і записав звернення до українців з Вашингтона.
Посол України в США Валерій Чалий також був присутній на урочистому заході, про це повідомили в Twitter-акаунті представництва нашої країни.