ua en ru

Українців попередили про небезпеку перед виборами: кому потрібно остерігатися

Українців попередили про небезпеку перед виборами: кому потрібно остерігатися Магнітні бурі накриють Україну перед виборами (колаж РБК-Україна)

Перед виборами президента України країну накриють магнітні бурі

Магнітні бурі перед виборами президента України накриють всю країну. Це може стати причиною загострення хвороб і поганого самопочуття українців.

Так, найсильніші магнітні бурі очікуються 27 і 28 березня. У ці дні потрібно бути дуже обережними. Також негативно вплинути на здоров'я українців можуть 26 і 29 березня.

Особливо ці чотири дні потрібно бути уважним тим людям, які знаходяться в стресовій ситуації, перенапружені і емоційно виснажені. Крім того, зміни магнітної енергії дуже впливають на дітей, літніх людей та вагітних жінок. Також магнітні коливання відчувають люди, які мають захворювання серця і нервів.

Українців попередили про небезпеку перед виборами: кому потрібно остерігатися

Магнітні бурі перед виборами 2019

Як зазначають фахівці, вже 30 березня ймовірність магнітних бур істотно знизиться, а 31 - в день виборів президента України - майже зійде нанівець.

Додамо, що в першій половині квітня, за даними експертів, магнітних бур не передбачається, тому самопочуття українців має покращитися.

Що не можна і що треба робити під час магнітної бурі

  • Утримайтеся від алкогольних напоїв і жирної, гострої, солоної їжі у великих кількостях. Зробіть акцент на здорових стравах. Утримайтеся від кави, міцних і підбадьорюючих чаїв.
  • Пийте більше чистої води, зелений чай, компот, трав'яні суміші, цикорій.
  • Більше часу проводьте на свіжому повітрі.
  • Відкладіть важкі фізичні навантаження на інший період. Крім того, не беріться за роботу, яка вимагає зосередження або монотонності дій.
  • Слідкуйте за артеріальним тиском.
  • Легше пережити магнітні коливання допоможуть пустирник, валеріана, шавлія та інші трави.
  • Уникайте сварок і конфліктів.
  • Якщо у вас є які-небудь хронічні захворювання, заздалегідь подбайте, щоб необхідні ліки весь час були у вас під рукою.
  • Постарайтеся дати тілу і психіці відпочинок в цей складний період.

Нагадаємо, що доктор Комаровський зробив гучну заяву про вибори президента України.