ru ua

Україну накриють магнітні бурі: названі дати

Україну накриють магнітні бурі: названі дати Колаж РБК-Україна

Астрономи стверджують, що потужних сонячних спалахів у 2019 році не очікується

Магнітні бурі можуть виникнути на різному фоні, і їх природа появи несподівана. Досить довгий період часу це явище не турбувало українців, тому вирішило нагадати про себе у найближчому місяці. Про це повідомляє Meteoprog.

До речі, синоптики і астрономи стверджують, що потужних сонячних спалахів в 2019 році не очікується, але винятки будуть. Наприклад, геомагнітні бурі будуть активно проявляти себе в лютому і вже 1 числа на Землі очікується магнітна буря класу G1.

Україну накриють магнітні бурі: названі датиФото: (meteoprog.ua)

19 лютого магнітосфера нашої планети буде збуджена, а 20 числа можливий "шторм" категорії G1. Найбільш сильними магнітні бурі будуть у північних районах України і в північних країнах, а також у метро і літаку. По можливості уникайте таких місць.

У ці дні краще відмовитися від алкоголю і сигарет, а також не займатися важкою фізичною активністю. Крім того, важливо висипатися і скласти правильний раціон. Адже в цей період ваш організм більш вразливий, ніж в інші дні.

Нагадаємо, що сусідів України накрили урагани і крижані дощі.

Раніше в курортному місті Анталія, де раніше торнадо уніс 20-річну дівчину, знову обрушився смерч. Бурхливий торнадо перекинув автобус, який віз пасажирів в аеропорт. У результаті цієї аварії постраждали близько 12 осіб.

Ми писали, що через торнадо в американському штаті Іллінойс, яке сталося в грудні 2018, постраждало не менше 21 осіб.